Woonboerderij van ongeveer 390m² met zwembad in de buurt van Passignano sul Trasimeno, Perugia. Deze zeer prettige woning ligt op enkele kilometers van het meer van Trasimeno op de grens met het prachtige Toscane.
De woning is gerenoveerd met behoud van de oude kenmerken van de boerderij met houten balken, bakstenen bogen en terracotta vloeren en ook met behoud van de architectuur van de interne haarden. Waar vroeger de stallen waren, op de begane grond, is nu het woongedeelte. Op de bovenverdieping bevinden zich de slaapkamers.
Het pand werd tot nu toe gebruikt als accomodatie, maar het kan ook zeker als privéwoning kan worden gebruikt. De woning is omgeven door ongeveer 11.000 vierkante meter park met een zeer goed onderhouden en omheinde tuin van ongeveer 5500 vierkante meter waarin zich het prachtige panoramische zwembad bevindt met een barbecue en ontspanningsruimtes. De boerderij is gemakkelijk bereikbaar vanaf de hoofdweg, gelegen langs de provinciale weg die echter geen overlast en storende geluiden veroorzaakt binnen het pand.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
In het heuvellandschap op de grens Umbrië met Toscane, ligt deze elegante boerderij met lichte ruimtes van in totaal 140 m2 met twee verdiepingen, een uniek panoramisch uitzicht en zwembad.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.
Villa/Boerenhuis
Prachtige trullo, met veel oog voor detail gerenoveerd en van alle comfort voorzien, op slechts een paar kilometer van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Er is een heerlijk zwembad voor een verfrissende duik op warme zomerdagen en een jacuzzi voor ultieme ontspanning. Het is ook een uitstekende investering voor toeristische verhuur. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Vrijstaande Piemontese boerenwoning met karakter, comfort en privacy op loopafstand van Dogliani, de hoofdstad van de Dolcetto wijn. De woning heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers en 2 keukens. Door een afsluitbaar gedeelte is het uitstekend te gebruiken als compacte B&B. Enkele jaren geleden compleet gerenoveerd waardoor de woning volledig instapklaar is.
Villa/Boerenhuis
Luxe villa met prive zwembad in Modica
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie.