Passignano sul Trasimeno

Umbria

390 m2 11000 m2 6 7 Ref. 5318 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • 3 km van meer
  • 140 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Woonboerderij van ongeveer 390m² met zwembad in de buurt van Passignano sul Trasimeno, Perugia. Deze zeer prettige woning ligt op enkele kilometers van het meer van Trasimeno op de grens met het prachtige Toscane.

De woning is gerenoveerd met behoud van de oude kenmerken van de boerderij met houten balken, bakstenen bogen en terracotta vloeren en ook met behoud van de architectuur van de interne haarden. Waar vroeger de stallen waren, op de begane grond, is nu het woongedeelte. Op de bovenverdieping bevinden zich de slaapkamers.

Het pand werd tot nu toe gebruikt als accomodatie, maar het kan ook zeker als privéwoning kan worden gebruikt. De woning is omgeven door ongeveer 11.000 vierkante meter park met een zeer goed onderhouden en omheinde tuin van ongeveer 5500 vierkante meter waarin zich het prachtige panoramische zwembad bevindt met een barbecue en ontspanningsruimtes. De boerderij is gemakkelijk bereikbaar vanaf de hoofdweg, gelegen langs de provinciale weg die echter geen overlast en storende geluiden veroorzaakt binnen het pand.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Umbria)

140 m2 2800 m2 Ref. 6008

Villa/Boerenhuis
In het heuvellandschap op de grens Umbrië met Toscane, ligt deze elegante boerderij met lichte ruimtes van in totaal 140 m2 met twee verdiepingen, een uniek panoramisch uitzicht en zwembad.

€ 550.000
321 m2 3000 m2 Ref. 5991

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo B&B/Agriturismo Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.

€ 430.000

Hetzelfde type woning

242 m2 300 m2 Ref. 6312

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo Dorpshuis
In het hart van Piemonte ligt dit volledig gerenoveerde huis met twee ruime appartementen (elk met 3 slaapkamers en 2 badkamers) en een grote multifunctionele ruimte, momenteel in gebruik als hobbygarage. Ideaal voor autoliefhebbers, maar ook geschikt voor andere doeleinden. Beide appartementen worden succesvol verhuurd, waarvan één volledig is aangepast voor mindervalide gasten. U kunt kiezen voor eigen gebruik van één appartement en verhuur van het andere, of beide inzetten als investering. Een veelzijdig object met veel potentieel.

€ 375.000
200 m2 2800 m2 Ref. 6311

Villa/Boerenhuis
Op de heuvels boven Stresa, de parel van het Lago Maggiore, op een paar kilometer van de snelwegafrit en op minder dan 40 minuten van luchthaven Malpensa, staat deze prachtige villa te koop in een mooie wijk in de gemeente Gignese. De villa, oorspronkelijk gebouwd in de jaren 60, is gelegen aan een van de mooiste gebieden boven Stresa. De woning is volledig vrijstaand, heeft een dominante en besloten ligging, maar ligt toch dichtbij het stadscentrum en essentiële voorzieningen. De woning is omgeven door een grote tuin met prachtige hoge bomen en biedt een panoramisch uitzicht op het Lago Maggiore en de omliggende Alpentoppen.

€ 1.250.000

In dezelfde prijsklasse

100 m2 Ref. 6308

Appartement/In borgo
Menaggio - LAATST BESCHIKBAAR APPARTEMENT in het centrum van Menaggio! In een exclusief en gloednieuw wooncomplex met zwembad en solarium bieden we dit laatste ruime en modern appartement, gekenmerkt door grote ramen, lichte kamers en klaar om opgeleverd te worden.

Prijs op aanvraag
540 m2 2375 m2 Ref. 6278

Villa/Boerenhuis
Luxe villa met prive zwembad in Modica

€ 750.000