Antieke en volledig gerenoveerde villa uit de 18e eeuw, met een voormalige schuur die gebruikt wordt als wellnessruimte en een tuin. De gebouwen hebben een commerciële oppervlakte van meer dan 500 m² en staan op een terrein van 863 m².
Het hoofdgebouw kijkt uit over het dorpsplein en heeft, naast de kelder, drie verdiepingen.
Op de begane grond is er een hal, een woonkamer met biljart, een zitkamer met open haard, een eetkamer (allemaal met 18e-eeuwse gewelfde plafonds met ribben), een keuken, een bijkeuken/wasruimte en een badkamer, evenals een kleine externe berging. De kamers op de begane grond staan in directe verbinding met de tuin, waar het mogelijk is om een zwembad te bouwen.
De eerste en tweede verdieping, bereikbaar via een interne trap, hebben elk twee grote slaapkamers met gewelfde plafonds op de eerste verdieping en houten plafonds op de tweede verdieping. Elke kamer heeft zijn eigen en-suite badkamer.
In de kelder bevindt zich de onvermijdelijke wijnkelder om de heerlijke wijnen uit de streek adequaat te bewaren.
De criteria voor de renovatie werden gekenmerkt door een strikt respect voor de oorspronkelijke architectuur en materialen. De binnendeuren en vloeren zijn gerestaureerd.
In de tuin ook een oude rustico, die nu is omgebouwd tot een bijgebouw dat wordt gebruikt als fitnessruimte en wellnessruimte. Het heeft 2 badkamers, aansluitingen voor een keuken en is ook geschikt voor residentieel gebruik.
Op de eerste verdieping is er een grote leesruimte die kan worden omgebouwd tot slaapkamer met balkenplafond, evenals een slaapkamer en badkamer.
De overvloedige lichtinval van de oude schuur garandeert maximale helderheid.
Het meubilair is ook inbegrepen in de verkoop. Het interieurontwerp, harmonieus gecombineerd met de architectuur van het gebouw, is het resultaat van zorgvuldig onderzoek en verfijnde smaak en is een element dat de charme van de sfeer van deze woning versterkt.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Vrijstaande Piemontese boerenwoning met karakter, comfort en privacy op loopafstand van Dogliani, de hoofdstad van de Dolcetto wijn. De woning heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers en 2 keukens. Door een afsluitbaar gedeelte is het uitstekend te gebruiken als compacte B&B. Enkele jaren geleden compleet gerenoveerd waardoor de woning volledig instapklaar is.
Villa/Boerenhuis
Op slechts 10 km van Acqui Terme, op een zeer rustige en panoramische locatie, verwijderd van de hoofdweg maar toch dicht bij voorzieningen, ligt deze mooie vrijstaande villa uit de jaren 80, die in perfecte staat verkeert.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Vrijstaande Piemontese boerenwoning met karakter, comfort en privacy op loopafstand van Dogliani, de hoofdstad van de Dolcetto wijn. De woning heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers en 2 keukens. Door een afsluitbaar gedeelte is het uitstekend te gebruiken als compacte B&B. Enkele jaren geleden compleet gerenoveerd waardoor de woning volledig instapklaar is.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis met zwembad, 7 slaap- en 4 badkamers, centraal gelegen op panoramische positie in het prachtige heuvellandschap van Le Marche
Villa/Boerenhuis
Luxe villa met prive zwembad in Modica
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie.