Landhuis met zwembad en zeezicht
Dit in 1998 volledig gerenoveerde landhuis met zwembad én zeezicht, is gesitueerd in het prachtige landschap van Le Marche, in de gemeente San Constanzo, op 12 km afstand van Fano en de Adriatische kust.
Met een totale oppervlakte van ca. 290 m² is de villa verdeeld over 3 verdiepingen, en beschikt over talrijke kamers, waaronder 7 slaapkamers en 3 badkamers. Op de begane grond is een apart appartement met een keuken, woonkamer, 2 slaapkamers en een badkamer, ideaal voor gasten of voor gebruik als aparte woonruimte.
Op de 1e verdieping bevinden zich 2 duplex-appartementen met schuine plafonds met zichtbare balken die een vleugje charme toevoegen. De smaakvolle inrichting en de terracotta- en parketvloeren, creëren een warme en gastvrije sfeer.
De privétuin (2.000 m²) met zwembad nodigt u uit om onvergetelijke momenten buiten door te brengen. Er bestaat een mogelijkheid tot het bijkopen van een 7 hectare groot terrein met een waterput.
Verwarming door middel van GPL, aangesloten op gemeentewater. Een groot waterreservoir zorgt voor regenwateropvang.
Afstanden: Fano 12 km, Senigallia 15 km, Internationale luchthaven Falconara-Ancona 40 km, San Constanzo en Stacciola liggen op 2 minuten afstand.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Perfect gerestaureerde "Casa Colonica" met onafhankelijk gastenverblijf en prachtig zwembad nabij Senigallia - 5 slaap- en 3 badkamers, op unieke positie en slechts 10 min. van de Adriatische kust
Appartement/In borgo
Ginestra is een charmant appartement met twee slaapkamers, gelegen op een exclusief landgoed in het zuiden van Le Marche en omringd door 120 hectare wijngaarden, olijfgaarden en glooiend landschap. Met twee badkamers, een overdekt panoramisch terras, airconditioning in de slaapkamers en toegang tot een gemeenschappelijk zwembad van 14 x 5 meter biedt deze woning de perfecte combinatie van landelijke rust en wonen nabij zee, op slechts 15 minuten van de Adriatische kust.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Gelegen in het hart van de Valle d’Itria combineert dit elegante stenen huis van circa 200 m² de authentieke charme van de Apulische architectuur met hedendaags comfort en energie-efficiëntie. Het recent gerenoveerde huis, met respect voor de oorspronkelijke stijl, beschikt over 4 slaapkamers, 5 badkamers, verfijnde ruimtes met stenen gewelven, airconditioning, open haard, Wi-Fi, garage en een fotovoltaïsche installatie. De kamers, geïnspireerd op beroemde figuren uit de Italiaanse geschiedenis en literatuur, creëren een exclusieve en warme sfeer. Ideaal zowel als prestigieuze privéwoning als charmante toeristische accommodatie. Op korte afstand van Cisternino, Locorotondo, Ostuni en de Adriatische kust vormt deze eigendom een authentiek stukje paradijs in het hart van Puglia.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Mooi gerestaureerde Toscaanse boerderij met zwembad en 5 Ha grond. 5 ruime slaapkamers. Bijzonder mooi uitzicht.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Op slechts 2 km van het centrum van Martina Franca ligt deze karaktervolle 18de-eeuwse masseria van circa 450 m², omgeven door 7 hectare grond met een prachtig panoramisch uitzicht over de Valle d'Itria. Het landgoed omvat een historisch hoofdgebouw, een privékapel, de voormalige woning van de beheerder, oude stallen en te restaureren trulli. Een unieke kans om een exclusieve privéresidentie of een charmante toeristische accommodatie te realiseren in het hart van Puglia.
Villa/Boerenhuis
Op een rustige en besloten locatie, op korte afstand van het strand en de jachthaven 'Marina di Verbella', bieden wij een charmante vrijstaande villa te koop aan, gelegen in de wijk Sant’Anna, een van de meest gewilde woongebieden van Sesto Calende. De villa werd gebouwd in 1928 en in de jaren negentig volledig gerenoveerd. Daarbij bleef de oorspronkelijke historische charme perfect behouden dankzij het zorgvuldige herstel van architectonische details zoals de decoraties op de gevels, de mozaïekvloeren in marmer en de interne stenen trap. De woning strekt zich uit over drie verdiepingen met een totale oppervlakte van meer dan 300 m², aangevuld met een garage van 60 m² met directe toegang tot de woning.