Kenmerken:
Op een kleine heuvel op slechts 5 kilometer van het stadscentrum van de beroemde "Witte Stad" Ostuni staat deze onlangs gerenoveerde en uitgebouwde trullo die ongeveer 185 m² beslaat op ruim 14.000 m² groot perceel begroeid met een eeuwenoude olijfgaard.
In opdracht van de eigenaresse die de renovatiewerkzaamheden persoonlijk heeft gevolgd, heeft zij ervoor gezorgd dat het sterke, witte licht sterk naar binnen dringt en zich vermengt met de zachte tinten van de binnenmuren en vloeren, terwijl u het interieur van het pand van kamer naar kamer doorkruist, een spel van licht en reflecties dat je uitnodigt te ontspannen, elk detail is bestudeerd zodat niemand merkt dat de tijd is verstreken en het lijkt alsof alles er altijd al is geweest: de grote woonkamer met de eetkamer, compleet met alle comfort, zelfs de meest verfijnde, de drie slaapkamers ingericht met onconventionele smaak, de drie badkamers, de keuken, de studeerkamer, de woonkamer hebben een magnetische aantrekkingskracht en geeft je een gevoel dat je er niet meer weg wil gaan.
Extern beschermt een veranda van ongeveer 40 m² tegen de brandende Apulische zon, de ontspanningsruimtes rond het zwembad zijn spectaculair waar u tussen een boek en een praatje de stress vergeet, en 's nachts met de speciaal ontworpen externe verlichting wordt het een magische plek waar u onvergetelijke momenten en voortreffelijke diners met vrienden zult hebben. De persoonlijkheid van dit pand is een mix van moderniteit dankzij de restauratiewerkzaamheden die zijn uitgevoerd en de sprookjesachtige magie die de geschiedenis van deze trullo vertelt waarvan de originaliteit intact is gebleven.
Afstanden:
Voor meer informatie of een bezichtiging kunt u contact met ons opnemen.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te renoveren antieke boerderij op het platteland van San Michele Salentino op een perceel van circa 18.000 m² beplant met een olijfgaard en een wijngaard. Er bestaat de mogelijkheid om, op basis van de huidige regelgeving, een vergunning aan te vragen voor een uitbreiding van het bestaande huis of voor een nieuwbouw en de aanleg van een zwembad. Voor meer informatie of om een afspraak te maken voor een bezichtiging, kunt u uiteraard contact met ons opnemen.
Villa/Boerenhuis
San Vito dei Normanni – Villa, gerenoveerd in 2023, van alle gemakken voorzien en direct bewoonbaar. De villa bestaat uit een grote woonkamer met kitchenette, 3 slaapkamers en 2 badkamers. Op het perceel bevindt zich een prachtig zwembad van 40 m², ideaal voor verkoeling tijdens warme zomerdagen. Voor meer informatie of om een afspraak te maken voor een bezichtiging, kunt u contact met ons opnemen.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te renoveren antieke boerderij op het platteland van San Michele Salentino op een perceel van circa 18.000 m² beplant met een olijfgaard en een wijngaard. Er bestaat de mogelijkheid om, op basis van de huidige regelgeving, een vergunning aan te vragen voor een uitbreiding van het bestaande huis of voor een nieuwbouw en de aanleg van een zwembad. Voor meer informatie of om een afspraak te maken voor een bezichtiging, kunt u uiteraard contact met ons opnemen.
Villa/Boerenhuis
Mooie villa met overdekt zwembad midden in de natuur. 4 slaapkamers, 2 badkamers en een groot eigen terrein waardoor volledige privacy gegarandeerd is.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Prachtig gerestaureerde ruim opgezette villa met eigen grond en mooi zwembad. De villa beschikt over 5 slaapkamers en 3 badkamers en biedt alle comfort. Het complex is fantastisch als luxe tweede huis in een van de meest gewilde delen van Piemonte.
Villa/Boerenhuis
In Luino Colmegna bieden we deze prachtige, gezinsvriendelijke villa aan het Lago Maggiore, op slechts 20 minuten lopen van het meer en het strand van Colmegna aan. De villa, gelegen in een rustige gewilde buurt is voorzien van een grote, goed onderhouden privétuin met een fantastisch privézwembad van 10 meter.