Agordo

Veneto

300 m2 3000 m2 5 6 Ref. 6057 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • Garage: ja
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: G

Een prestigieuze grote villa, gelegen in het prachtige stadje Agordo, beschouwd als het hart van de Dolomieten, op slechts een paar kilometer van de mooiste skipistes van het Dolomiti Super Ski gebied. Ook op anderhalf uur rijden van Venetië. De villa geniet van een ongelooflijk uitzicht, veel zon en rust, terwijl het op een steenworp afstand van het pittoreske oude centrum ligt.

Het woongedeelte is voornamelijk op 2 niveaus georganiseerd, grote en elegante hal, eetkeuken met houtkachel, woonkamer op twee niveaus die twee verschillende gebieden creëert, een in hout met open haard, en de andere meer moderne woonkamer met stube, grote veranda en terras. Belangrijke kunstobjecten zijn zowel buiten als binnen te vinden.

Boven aan de fraaie trap bevindt zich het slaapgedeelte waar we 5 slaapkamers, een studeerkamer, 4 badkamers en een zolderruimte die wordt gebruikt als studio met een panoramisch terras vinden.

Zoals op de foto’s te zien is zijn vele mooie materialen toegepast, zoals marmer, onyx, graniet en kostbare houtsoorten.

Niets is aan het toeval overgelaten, er is zelfs een gewelfde kelder met fraaie stenen, sauna, jacuzzi, taverne met open haard.

Drie grote garages, wasruimte, aparte verwarmingscentrale en meer dan 3000 vierkante meter eigen grond.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Veneto)

200 m2 1000 m2 Ref. 6056

Villa/Boerenhuis
Op een steenworp afstand van het centrum van Agordo verkopen we een fraaie villa, gebouwd in 2012, met veel aandacht voor detail en een mooie afwerking.

€ 950.000
80 m2 100 m2 Ref. 6055

Villa/Boerenhuis
In het mooie en schilderachtige fractie Ronch in San Tomaso Agordino verkopen we deze vanuit een voormalige schuur omgebouwd chalet, die op een absoluut fantastische manier is gerenoveerd.

€ 450.000

Hetzelfde type woning

133 m2 2514 m2 Ref. 6224

Villa/Boerenhuis
Schitterende villa met gerenoveerde trullo, van alle gemakken voorzien, en zwembad op het platteland in Francavilla Fontana. Dit is een onmisbare kans voor wie in een omgeving met veel privacy wil wonen, midden in de natuur, zonder de nabijheid van de stadsvoorzieningen op te geven. Neem nu contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te organiseren!

€ 824.000
400 m2 1605 m2 Ref. 6223

Villa/Boerenhuis
Op een heuvel op meer dan 700 m hoogte, vrijstaand huis aan 3 zijden met tuin, in een mooie positie, met uitzicht op de Alpen. Het huis is onlangs gerenoveerd en is in uitstekende staat, zowel structureel als qua onderhoud.

€ 219.000

In dezelfde prijsklasse

1100 m2 5500 m2 Ref. 5954

Villa/Boerenhuis
Villa delle Camelie is een luxe villa met zwembad, tennisbanen en fitnessruimte te koop in Le Marche. De villa is esthetisch verfijnd en elegant en ligt op 25 km van het strand van San Benedetto del Tronto. De villa is ook volledig omheind en omgeven door exotische vegetatie die maximale privacy en een vleugje exclusiviteit geeft.

€ 2.200.000
• Verkocht

Todi

Umbria

550 m2 20000 m2 Ref. 4830

Villa/Boerenhuis
Vanuit dit zeer zeldzame pand kunt u prachtige zonsondergangen bewonderen en ervaren met uw familie en vrienden of genieten van de skyline van Todi terwijl u comfortabel wordt ondergedompeld in het water van het overloopzwembad of vanuit vele andere prachtige delen van het pand, zowel binnen als buiten de verschillende structuren... Dit alles, en nog veel meer, zal een kostbare normaliteit worden die u zal vergezellen op elk moment dat u op deze prachtige locatie verblijft. De zorgvuldige renovatie heeft de combinatie van licht en uitzicht in al hun vormen benadrukt, waardoor u elke dag een werkelijk unieke ervaring zult beleven

Verkocht Prijs op aanvraag