Agordo

Veneto

200 m2 1000 m2 5 5 Ref. 6056 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: G

Op een steenworp afstand van het centrum van Agordo verkopen we een fraaie villa, gebouwd in 2012, met veel aandacht voor detail en een mooie afwerking. Het pand heeft drie verdiepingen en bestaat uit een hal, woonkamer van meer dan 50 m² met open haard, keuken met terras en badkamer; op de eerste verdieping zijn er vijf tweepersoonsslaapkamers met elk een eigen terras en drie badkamers. In de kelder is er een garage van 53 m², een taverne, een badkamer en twee kelders. De tuin en binnenplaats met twee/drie parkeerplaatsen maken het geheel compleet. Vloerverwarming. De villa wordt gedeeltelijk gemeubileerd verkocht.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Veneto)

300 m2 3000 m2 Ref. 6057

Villa/Boerenhuis
Een prestigieuze grote villa, gelegen in het prachtige stadje Agordo, beschouwd als het hart van de Dolomieten, op slechts een paar kilometer van de mooiste skipistes van het Dolomiti Super Ski gebied.

€ 2.200.000
80 m2 100 m2 Ref. 6055

Villa/Boerenhuis
In het mooie en schilderachtige fractie Ronch in San Tomaso Agordino verkopen we deze vanuit een voormalige schuur omgebouwd chalet, die op een absoluut fantastische manier is gerenoveerd.

€ 450.000

Hetzelfde type woning

210 m2 3500 m2 Ref. 6217

Villa/Boerenhuis
Boerenhuis van natuursteen op prachtige, centrale locatie, bestaand uit 2 onafhankelijke wooneenheden, direct te bewonen.

€ 495.000
550 m2 145000 m2 Ref. 6215

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Op slechts 5 kilometer van Acqui Terme ligt dit landgoed bestaande uit 145.000 vierkante meter grond in één geheel, deels beplant met wijngaarden en twee stenen gebouwen die gerenoveerd moeten worden. Het hoofdgebouw, met een oppervlakte van ongeveer 350 vierkante meter, was ooit een klooster.

€ 210.000

In dezelfde prijsklasse

160 m2 400 m2 Ref. 6205

Villa/Boerenhuis
Op de heuvel van Stresa, de parel van het Lago Maggiore, staat deze prachtige villa te koop met schitterend uitzicht op het meer. Deze ruime en lichte woning bevindt zich op een unieke locatie. Het staat namelijk op een glooiend terrein, met een voorgevel die volledig vrij is van gebouwen, waardoor u een breed uitzicht heeft over het meer met de Borromeïsche eilanden, de Piëmontese en Lombardische bergen en de besneeuwde toppen van de Alpen op de achtergrond.

€ 950.000
• Verkocht

Alghero

Sardegna

140 m2 258 m2 Ref. 6157

Appartement/In borgo
Te koop: te realiseren moderne penthouse op twee niveaus met magnifiek groot terras en zeezicht bij historisch Alghero en heel veel services. (oplevering voorzien voor herfst 2026)

Verkocht € 950.000