Ceglie Messapica

Puglia

68 m2 13757 m2 2 2 Ref. 6062 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • 20 km van zee
  • 6.5 km van dorp
  • Tuin
  • Airco
  • Garage: te realiseren
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: F

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 68 m²
  • Perceeloppervlakte: 13.757 m²
  • Slaapkamer: 2
  • Badkamer: 2
  • Airconditioning
  • Artesische waterput
  • Septic tank systeem type IMHOFF

Te koop op het platteland van Ceglie Messapica, authentieke trullo met antieke lamia, zwembad met ondergrondse technische ruimte en olijfgaard van circa 13.700 m².

De trullo is gerenoveerd door gespecialiseerde arbeiders, met gebruik van lokale steen en met fijne afwerkingen, onder leiding van een gerenommeerd architectenbureau dat de conservatieve restauratie en inrichting van alle kamers tot in detail heeft verzorgd.

Intern heeft het pand twee onafhankelijke slaapkamers met respectievelijke badkamers, een prachtige woonkamer met keuken in de lamia met een typisch gewelfd plafond. Extern vinden we een technische ruimte en een ingegraven zwembad. Het pand is voorzien van airconditioning met warmtepomp, geboorde artesische waterput, waterreservoir, septic tank systeem type IMHOFF en boiler voor warm water.

Er bestaat de mogelijkheid om, volgens de huidige wetgeving van de gemeente Ceglie Messapica, een vergunning aan te vragen voor extra woonruimte van circa 48 m² naast een technische ruimte van circa 6 m² en een garage van circa 18 m² .

De trullo is gelegen op een strategische positie tussen de steden Ceglie Messapica, Ostuni, Cisternino en Martina Franca.

Voor meer informatie of een bezichtiging kunt u contact met ons opnemen.

Afstanden:

  • Ceglie Messapica: 6½ km
  • Ostuni: 12½ km
  • Martina Franca: 14 km
  • Cisternino: 9 km
  • Adriatische Zee: 20 km
  • Ionische Zee: 49 km
  • Internationale luchthaven Brindisi: 49 km
  • Internationale luchthaven van Bari: 97 km

 

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

75 m2 Ref. 6242

Dorpshuis
Te koop in het historische centrum van Ceglie Messapica, een verborgen parel in de Valle d’Itria, een antiek huis op twee verdiepingen in uitstekende staat. Ideale locatie voor wie volop wil genieten van het typische “dolce vita pugliese” en op slechts een steenworp afstand van uitstekende restaurants. Laat u betoveren door de smalle straatjes, de witgekalkte huizen en de ontspannen sfeer. 

€ 124.000
50 m2 Ref. 6233

Appartement/In borgo
Studio-appartement in de 19de-eeuwse wijk Ostuni, onlangs gerenoveerd met hoogwaardige materialen en van alle gemakken voorzien, zoals een klein verwarmd zwembad met bubbelbad en een verticale waterval. Een uitstekende investering voor toeristische verhuur, maar ook om simpelweg volop te genieten van deze fascinerende Witte Stad. 

€ 115.000

Hetzelfde type woning

249 m2 402 m2 Ref. 6245

Villa/Boerenhuis
In een pittoresk gehucht in de gemeente Dogliani, ondergedompeld in het heuvelachtige landschap van de Langhe, een UNESCO erfgoed, bieden wij te koop aan een prachtige, onlangs gerenoveerde boerderij, omgeven door 2.249 vierkante meter grond met wijngaarden, fruitbomen en een goed onderhouden tuin.

€ 320.000
300 m2 40000 m2 Ref. 6241

Villa/Boerenhuis
Op een dominante, panoramische locatie met uitzicht op de Adriatische Zee en de omliggende heuvels, biedt deze prachtig gerestaureerde boerderij een verfijnde landelijke leefomgeving op korte afstand van de kust. De woning is omgeven door circa 4 hectare privéterrein met olijf- en fruitbomen, en combineert privacy, uitzicht en hoogwaardige afwerkingen.

€ 690.000

In dezelfde prijsklasse

300 m2 Ref. 6212

Dorpshuis
Villa op drie verdiepingen op slechts 400 meter van het betoverende historische centrum van Locorotondo. De villa is van alle gemakken voorzien en leent zich uitstekend voor bewoning het gehele jaar door. Deze villa is niet alleen een luxe woning, maar biedt ook een uitstekende investeringsmogelijkheid voor toekomstige verkoop. Mis de kans niet om te wonen in een huis dat stijl en comfort combineert in één van de meest charmante steden in de Valle d’Itria: Locorotondo.

€ 598.000
200 m2 100 m2 Ref. 6182

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Gravedona ed Uniti - Als je op zoek bent naar een vrijstaand huis in het centrum van Gravedona mét een tuin, zoek dan niet verder! Dit ruime en charmante familiehuis ligt op loopafstand van het meer, de mooie boulevard van Gravedona en alle faciliteiten.

€ 600.000