Barbara

Le Marche

430 m2 3000 m2 4 3 Ref. 6192 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 28 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Schitterend landhuis met een prachtige, rustige ligging en een fantastisch uitzicht over het heuvelachtige en afwisselend landschap van Le Marche, met wijngaarden, olijfboomgaarden, graan- en zonnebloemvelden. Op slechts enkele kilometers afstand bevinden zich diverse charmante middeleeuwse stadjes zoals Barbara, Castelleone di Suasa, Ostra Vetere, Serra de'Conti en Corinaldo met winkels, bars, banken, apotheken en fantastische restaurants waar men kan genieten van de lokale specialiteiten uit de regio.   

Deze villa is geheel gerestaureerd in de periode van 2003 tot 2006 en omgetoverd tot een elegant, comfortabel en ruimtelijk verblijf. De gebruikte materialen zijn van hoge kwaliteit.  

Het heeft een woonoppervlakte van ongeveer 640 m² (bruto, inclusief muren) met de volgende indeling:  

Het hoofdhuis bestaat uit twee verdiepingen, 2 wooneenheden die naar keuze afzonderlijk met elkaar verbonden kunnen worden en als één geheel kunnen worden gebruikt.  

Het appartement op de begane grond van 233 m², inclusief het overdekte terras, bestaat uit een grote open woonkamer met goed uitgeruste keuken, eethoek en open haard, twee slaapkamers, badkamer en gastentoilet met bijkeuken, een ruimte met de technische installaties en aangrenzende de stookruimte en de entree met trappenhuis. 

Het appartement op de eerste verdieping heeft een oppervlakte van ongeveer 200 m² inclusief het terras, en bestaat eveneens uit een ruime, open woonkamer met volledig ingerichte keuken, eethoek, open haard en toegang tot het dakterras, twee slaapkamers, hal en een badkamer. 

Het eveneens geheel gerenoveerde bijgebouw (ca. 26 m² netto) herbergt een werkplaats, een berging met douche en een pizzaoven, en kan dienen als gastenverblijf.  

De carport heeft een oppervlakte van circa 88 m² en biedt comfortabel plaats aan drie auto's. 

De geheel omheinde, zeer verzorgde en mooi aangelegde tuin heeft een oppervlakte van ongeveer 3.000 m² met moerbeibomen, olijfbomen, diverse sierplanten, een automatische toegangspoort en grindpad naar de carport, alsmede een groot en prachtig aangelegd zwembad van 10x5 meter met zonneterras. 

Elektriciteits- en wateraansluitingen, centrale verwarming op gas, alarmsysteem, automatische tuinbesproeiing, door middel van een regenwaterput, telefoon en internetverbinding zijn aanwezig. De volledige gebouwtechniek kan op afstand worden aangestuurd. 

Plattegronden en meer foto’s op aanvraag beschikbaar.  

Afstanden:  

  • Strand van Senigallia (Adriatische kust): 28 km  
  • Internationale luchthaven Falconara (Ancona): 45 km 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

86 m2 168 m2 Ref. 6512

Appartement/In borgo Dorpshuis Restauratieproject
Te renoveren appartement met mogelijkheid van 2 slaapkamers, op de begane grond in oude rustige borgo met tuin. Het appartement bestaat uit zes kleinere ruimtes, waaronder een keuken, woonkamer, eetkamer, badkamer en berging. In principe zou het appartement bewoonbaar kunnen zijn, maar het vraagt om renovatie met nieuwe keuken en badkamer en andere verbeteringen.

€ 45.000
219 m2 300 m2 Ref. 6506

Appartement/In borgo Dorpshuis B&B/Agriturismo
Prachtige woning in natuursteen, gelegen in middeleeuwse borgo, geschikt voor B&B, met 4 slaapkamers, 4 badkamers, tuin en panoramisch terras

€ 149.000

Hetzelfde type woning

200 m2 Ref. 6514

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Gelegen in het hart van de Valle d’Itria combineert dit elegante stenen huis van circa 200 m² de authentieke charme van de Apulische architectuur met hedendaags comfort en energie-efficiëntie. Het recent gerenoveerde huis, met respect voor de oorspronkelijke stijl, beschikt over 4 slaapkamers, 5 badkamers, verfijnde ruimtes met stenen gewelven, airconditioning, open haard, Wi-Fi, garage en een fotovoltaïsche installatie. De kamers, geïnspireerd op beroemde figuren uit de Italiaanse geschiedenis en literatuur, creëren een exclusieve en warme sfeer. Ideaal zowel als prestigieuze privéwoning als charmante toeristische accommodatie. Op korte afstand van Cisternino, Locorotondo, Ostuni en de Adriatische kust vormt deze eigendom een authentiek stukje paradijs in het hart van Puglia.

€ 880.000
320 m2 1000 m2 Ref. 6509

Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan in Mombello, een residentiële wijk van de gemeente Laveno Mombello. De omgeving is rustig en goed voorzien van faciliteiten, met scholen, winkels en verbindingen op korte afstand. Het strand van Cerro, het centrum van Laveno, het treinstation en de veerbootterminal zijn binnen vijf minuten bereikbaar, wat de ligging bijzonder praktisch en strategisch maakt. De villa werd gebouwd in 2009 en is altijd met veel zorg onderhouden. De woning beschikt over moderne, verzorgde ruimtes die ontworpen zijn met oog voor comfort en functionaliteit. Door de jaren heen zijn verschillende verbeteringen uitgevoerd om zowel de energie-efficiëntie als de technologische voorzieningen verder te optimaliseren.

€ 565.000

In dezelfde prijsklasse

340 m2 50000 m2 Ref. 6431

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Mooi gerestaureerde Toscaanse boerderij met zwembad en 5 Ha grond. 5 ruime slaapkamers. Bijzonder mooi uitzicht.

€ 1.100.000
700 m2 10000 m2 Ref. 6422

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Prachtig country house met gastenkamers, mini-appartementen, restaurant en bijgebouwen in de buurt van Ostra. Ideaal voor een bedrijf, zoals B&B, yoga retraites, etc.

€ 1.200.000