Menaggio

Lago di Como

180 m2 4 2 Ref. 6124 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Zicht op meer
  • 0.5 km van meer
  • Terras
  • Balkon
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

In het hart van Menaggio, op een steenworp afstand van het meer, bieden we een exclusief appartement aan, gelegen op de bovenste verdiepingen van een zeer goed onderhouden en historisch pand. Het luxe wooncomplex met lift, bestaat uit totaal acht appartementen met een prachtig zwembad voor gezamenlijk gebruik. Via het historische centrum is er een voetgangersingang tot het "Palazzo", en met de auto komt men via de achteringang op de afgesloten binnenplaats waar zich de parkeerplaatsen bevinden.

Het appartement bevindt zich op de tweede en laatste verdieping, en kan bereikt worden via het imposante trappenhuis of met een lift. Het appartement is  verdeeld over drie verdiepingen:
Het eerste niveau is gereserveerd voor de ruime woonkamer met een grote open ruimte, met uitzicht op de tuin, het zwembad en het solarium vanaf het balkon. De eetkamer, met een mooie ovale houten biedt plaats om samen met vrienden en familie te genieten van een heerlijke lunch of het diner. De prachtige compleet ingerichte open keuken is van moderne apparatuur voorzien.
Deze verdieping wordt gekenmerkt door een hoog balkenplafond en veluxramen, die deze ruimte overspoelen met natuurlijk licht.
Verder is er op deze verdieping de ouderslaapkamer met balkon,  en een moderne badkamer met ligbad.

Via de industriele houten en ijzeren trap, vinden we op de tweede verdieping van dit appartement drie mooie ruimtes die gebruikt worden als slaapkamers, een badkamer met douche en de wasruimte.

Op de bovenste verdieping is de "Toretta", een romantische torenkamer met grote ramen aan drie zijden die uitkijken over de daken van het historische centrum van Menaggio, het meer, en Bellagio. Deze ruimte is ingericht met een mooi lounge-hoek, om te relaxen en te genieten van het prachtige uitzicht. 

De interieurstijl is modern met lichte en heldere kleuren, natuurlijke materialen zoals eiken parketvloeren in de woon- en slaapkamers, keramiek in de badkamers en industriële accenten zoals glazen en ijzeren deuren.
Er is een warmtepomp voor vloerverwarming en koeling.

Er is een parkeerplaats binnen het hek op de gemeenschappelijke binnenplaats, en een berging op de eerste verdieping van het gebouw.

Een prachtig appartement in het centrum van de bekende en gezellige plaats Menaggio, op loopafstand van alle faciliteiten en het meer.

Geschikt om permanent te bewonen, als investering, of als luxe vakantiewoning!  

Kenmerken: Airconditioning, Lift, Elektrische poort, Dubbele beglazing, Dubbele ingang, Satellietsysteem, Onafhankelijke ingang, Wasruimte, Zwembad, Gepantserde deur, Parkeerplaats, Berging, Centrum dorp, Uitzicht 

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago di Como)

155 m2 1500 m2 Ref. 6357

Villa/Boerenhuis
Comomeer. Vercana - In de gemeente Vercana, op slechts 1 km van het gezellige dorp Domaso met alle voorzieningen en het meer, ligt dit karakteristieke huis, met een ruime natuurlijke privétuin van 1500m2 en uitzicht op het meer. De zonnige noord-westoever van het Comomeer, is erg geliefd onder de sportieve vakantieganger. Het is de ideale omgeving voor watersporters, wandel-en fiets liefhebbers, en natuurlijk gastronomie en wijnliefhebbers.

€ 475.000
150 m2 Ref. 6333

Dorpshuis
Tremezzina - Op een van de meest gewilde locaties aan het Comomeer, bieden we een elegante kleine "villetta" met uitzicht, in een klein wooncomplex van slechts vier eenheden, elk met een eigen ingang en een eigen tuin. Het huis ligt in een rustige woonwijk met gunstige zonligging, op circa 1 km vanaf het dorp met alle voorzieningen, en het meer.  

€ 550.000

Hetzelfde type woning

35 m2 Ref. 6359

Appartement/In borgo
Te koop in de prachtige 19de-eeuwse wijk Ceglie Messapica, een volledig gerenoveerd studio-appartement in uitstekende staat en direct bewoonbaar. Op korte afstand ligt het charmante historische centrum van Ceglie Messapica, de "hoofdstad van de Apulische gastronomie", met vele uitstekende restaurants. Mis deze kans niet om dit huis te kopen in één van de mooiste dorpen van de Itria-vallei. 

€ 70.000
30 m2 Ref. 6354

Appartement/In borgo
In het historische centrum van de beroemde "Witte Stad" Ostuni, toeristische bestemming bij uitstek in de Itria-vallei, is dit volledig gerenoveerde en direct te betrekken studio-appartement van circa 30 m² gelegen. Ideaal voor een stel dat dit charmante Apulische stadje ten volle wil ervaren. 

€ 85.000

In dezelfde prijsklasse

520 m2 36000 m2 Ref. 6263

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Villa Quintessa – Authentieke natuurstenen villa met gastenverblijf, groot zwembad, weelderige tuin en agrarisch land te koop in Le Marche Op slechts enkele minuten lopen van het historische centrum van Sant’Angelo in Pontano, in de provincie Macerata, ligt deze schitterende eigendom: een klassieke natuurstenen villa met een apart gastenverblijf, prachtig aangelegde tuin met zwembad en ruim 3,6 hectare bijbehorend agrarisch land. Gelegen in een van de mooiste gebieden van Le Marche, tussen zee en bergen, biedt deze plek rust, privacy en een adembenemend uitzicht.

€ 1.680.000
709 m2 20000 m2 Ref. 6254

B&B/Agriturismo
Een fantastische gelegenheid voor een hospitality droom: vastgoed met bijbehorende toeristische activiteit, wel 15 slaapkamers in totaal, op 6 km van het dichtstbijzijnde strand, 21 km van Cagliari, 35 km van Villasimius en 21 km van de luchthaven van Cagliari. De villa is een uitstekende keuze voor wie wil wonen in een exclusieve en verfijnde omgeving, midden in de natuurlijke schoonheid van Sardinië. Gelegen in een van de meest gewilde gebieden van Zuid-Sardinië, combineert deze woning modern comfort, elegantie en locale leven.

€ 1.650.000