Tremezzina

Lago di Como

120 m2 1200 m2 3 2 Ref. 5622 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op meer
  • Panoramisch uitzicht
  • 1 km van meer
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Dit prachtige appartement met onafhankelijke ingang, ligt op de eerste verdieping van een nieuw gebouwd vrijstaand huis dat onderverdeeld is in drie onafhankelijke  wooneenheden, en beschikt over een grote privétuin van ongeveer 1200 vierkante meter, met de mogelijkheid tot het bouwen van een zwembad met een solarium en het creeren van parkeerplaatsen op eigen terrein. 

De indeling is als volgt: een hal, een grote woonkamer, een keuken met toegang tot het grote terras, twee slaapkamers, een badkamer en een houten vliering die naar behoefte gebruikt kan worden als extra slaapruimte, een studeer-of hobby ruimte en een tweede badkamer.

Het huis is al voorzien van een elektrisch verwarmingssysteem, evenals de voorbereiding voor air conditioning

Intern kan de koper het appartement volgens persoonlijke smaak en met materialen naar keuze voltooien.

Een prachtige woning in één van de mooiste dorpjes aan het Comomeer, geschikt om permanent te bewonen of als fijn vakantie-huis voor eigen gebruik of voor de vakantieverhuur.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago di Como)

86 m2 60 m2 Ref. 6515

Appartement/In borgo
Argegno - Modern appartement verdeeld over twee onafhankelijke verdiepingen en vrij aan drie zijden. Er is een fijn terras met prachtig uitzicht, een privétuin, een gedeeld zwembad en een garage.

€ 430.000
68 m2 60 m2 Ref. 6463

Appartement/In borgo
Gravedona ed Uniti - Dit mooie appartement met tuin en garage, ligt in het historische centrum van het bekende dorp Gravedona, op een steenworp afstand van het meer en de mooie boulevard. Het appartement is onderdeel van een recent gebouwd wooncomplex.

€ 250.000

Hetzelfde type woning

325 m2 2500 m2 Ref. 6522

Villa/Boerenhuis
Prachtig gerestaureerde boerderij van circa 325 m² in Le Marche met panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen, vijf slaapkamers, ruime portico en volledig omheinde tuin van circa 2.500 m². De woning beschikt over hoogwaardige afwerking, een terras met spectaculair uitzicht en een vrijstaand bijgebouw met diverse gebruiksmogelijkheden, op korte afstand van Montegiorgio en de kust.

€ 615.000
345 m2 2200 m2 Ref. 6520

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo
Gerestaureerde boerderij van circa 345 m² nabij Carassai met zwembad, twee gastenappartementen, vier slaapkamers, panoramisch terras en een tuin van circa 2.500 m² met olijfgaard en fruitbomen. Rustig gelegen op korte afstand van het dorp en de Adriatische kust.

€ 595.000

In dezelfde prijsklasse

500 m2 1800 m2 Ref. 6027

Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Monreale, Palermo

€ 700.000
75 m2 8050 m2 Ref. 5972

Villa/Boerenhuis
Volledig gerestaureerde trullo, met respect voor de geschiedenis, op het platteland van Ceglie Messapica. Op het perceel van circa 8.000 m² bevindt zich een prachtig zwembad om af te koelen tijdens de warme zomerdagen. Ideaal als vakantiehuis voor eigen gebruik, maar ook voor toeristische verhuur. Uitstekende locatie tussen Ceglie Messapica, San Michele Salentino en Ostuni en op slechts 20 minuten rijden van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. 

€ 700.000