Monreale

Sicilia

500 m2 1800 m2 4 4 Ref. 6027 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 1 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Airco
  • Garage: ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: E

Prachtige villa met zwembad gebouwd in 2007 rustig gelegen midden in de natuur, in de gemeente Monreale, op de grens met Palermo. 

Details van de villa:

*Villa: Ontwikkeld op drie niveaus, de kelder een garage en de technische ruimte.
*Afwerking: Parket van eerste keuze, massief houten deuren Garofoli, onafhankelijke verwarming en warmtepompen                 *Woonoppervlakte: 500 m²
*Begane grond: Grote woonkamer / keuken van 150 m², twee slaapkamers, bijkeuken, wasplaats en kitchenette.
*Eerste Verdieping: Woonkamer, zitkamer, slaapkamer met en-suite badkamer met jacuzzi en inloopkast.
*Vliering: Twee slaapkamers en een badkamer, perfect voor gasten.

Elke verdieping heeft een panoramisch terras met adembenemend uitzicht op de berg.

*Exterieur: Een geweldig overloopzwembad op de begane grond is het middelpunt van de buitenruimte, omringd door 1800 m² grond. Een deel van de tuin is gewijd aan een prachtig gazon met een automatisch bewateringssysteem, samen met mooie sierplanten en een geavanceerd buitenverlichtingssysteem.

* Het is mogelijk om de villa gemeubileerd te kopen, klaar om meteen in te trekken.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Sicilia)

185 m2 7000 m2 Ref. 6178

Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Piazza Armerina

€ 190.000
120 m2 Ref. 6090

Appartement/In borgo
Prachtige grote flat in Syracuse

€ 78.000

Hetzelfde type woning

181 m2 6119 m2 Ref. 6208

Villa/Boerenhuis
Mooi historisch huis op het platteland van Ceglie Messapica, "hoofdstad van de Apulische gastronomie". De woning heeft 4 slaapkamers en 2 badkamers. Er bestaat de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van 40 m². Ideale woning voor persoonlijk gebruik, maar ook om inkomsten te genereren via toeristische verhuur. 

€ 350.000
160 m2 400 m2 Ref. 6205

Villa/Boerenhuis
Op de heuvel van Stresa, de parel van het Lago Maggiore, staat deze prachtige villa te koop met schitterend uitzicht op het meer. Deze ruime en lichte woning bevindt zich op een unieke locatie. Het staat namelijk op een glooiend terrein, met een voorgevel die volledig vrij is van gebouwen, waardoor u een breed uitzicht heeft over het meer met de Borromeïsche eilanden, de Piëmontese en Lombardische bergen en de besneeuwde toppen van de Alpen op de achtergrond.

€ 950.000

In dezelfde prijsklasse

230 m2 4000 m2 Ref. 6133

Villa/Boerenhuis
Gerestaureerd landhuis met zwembad in Mondavio, Le Marche

€ 750.000
275 m2 15800 m2 Ref. 6123

Villa/Boerenhuis
Te koop op het platteland van Ostuni, grote villa, bestaande uit 3 wooneenheden, met in totaal 5 slaapkamers en 6 badkamers. Volgens de huidige regelgeving is het ook mogelijk om een vergunning aan te vragen voor de bouw van een zwembad van maximaal 40 m². Uitstekende investering vlakbij de meest betoverende plekken van Puglia! 

€ 790.000