Stresa

Lago Maggiore

278 m2 600 m2 3 2 Ref. 5877 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op meer
  • Panoramisch uitzicht
  • 0.5 km van meer
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Status: Beschikbaar

Karakteristieke historische woning, gelegen in een betoverende en rustige omgeving, met een adembenemend uitzicht op de charmante Borromeo-eilanden en het Lago Maggiore. Deze vrijstaande woning, gelegen in het kleine dorpje Carciano behorend bij de gemeente Stresa, vertegenwoordigt de elegantie en charme van vroegere tijdperken en combineert historisch karakter met moderne technologie.

De woning is onderverdeeld als volgt: op de begane grond bevindt zich een ruime studio, een wasruimte, een kelder, een berging en een garage.

Op de eerste verdieping is een mooie lichte woonkamer met prachtig uitzicht op het meer, waardoor een gezellige en ontspannen sfeer ontstaat, een comfortabele woonkeuken en gastenbadkamer.

Op de tweede verdieping bevinden zich twee tweepersoonsslaapkamers, een eenpersoonskamer en een badkamer. 

De tuin van 600 m² is volledig vlak. Een perfecte ruimte om aangename momenten buiten door te brengen, omringd door de schoonheid van het landschap.

Dit vrijstaande historische huis is een ware oase van rust en schoonheid, de ideale oplossing voor wie een vakantiehuis of zelfs een eerste huis wil.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago Maggiore)

99 m2 100 m2 Ref. 6162

Villa/Boerenhuis
Lago Maggiore - Trarego Viggiona, op de heuvel boven Cannero Riviera aan de westkant van het Lago Maggiore, bieden wij deze vrijstaande woning met gedeeltelijk uitzicht op het meer aan. De woning bevindt zich in een residentie met meerdere vrijstaande woningen, midden in de rust en de natuur en is omgeven door een prachtige vlakke tuin, ideaal voor momenten van ontspanning of om buiten te eten.

€ 220.000
160 m2 1150 m2 Ref. 6156

Villa/Boerenhuis
Als u op zoek bent naar een elegante woning met een adembenemend uitzicht op het Lago Maggiore, dan is deze villa te koop in Meina de perfecte kans voor u. Het pand wordt momenteel gerenoveerd en biedt de unieke mogelijkheid om te worden aangepast aan de wensen en behoeften van de koper, zodat u een op maat gemaakt huis kunt creëren. De locatie is uniek omdat het zich boven de weg bevindt, tegenover het meer, met een ongeëvenaard uitzicht op het Lago Maggiore.

€ 990.000

Hetzelfde type woning

132 m2 4900 m2 Ref. 6169

Villa/Boerenhuis
Comfortabele villa gerenoveerd met gebruik van kwaliteitsafwerkingen en op een paar meter afstand een trullo. De villa is van alle gemakken voorzien en bestaat uit een grote woonkamer, keuken, wasruimte, hal, twee slaapkamers en een grote badkamer. De locatie is panoramisch, midden in de prachtige Valle d’Itria en halverwege de Adriatische en Ionische kust. U heeft dus de keuze uit twee verschillende zeeën. Uitstekend pand als vakantiehuis voor eigen gebruik of voor permanente bewoning, maar zeker ook zeer interessant voor toeristische verhuur.

€ 295.000
190 m2 18000 m2 Ref. 6167

Villa/Boerenhuis
Villa met aangrenzende trullo, bestaande uit drie slaapkamers, badkamer, woonkamer en keuken op een prachtig perceel van circa 18.000 m². Het pand ligt op korte afstand van het stadscentrum van het betoverende stadje Ceglie Messapica, "hoofdstad van de Apulische gastronomie" in één van de meest populaire gebieden van Puglia. Voor informatie of het maken van een bezichtigingsafspraak kunt u gerust contact met ons opnemen.

€ 380.000

In dezelfde prijsklasse

230 m2 4000 m2 Ref. 6133

Villa/Boerenhuis
Gerestaureerd landhuis met zwembad in Mondavio, Le Marche

€ 750.000
275 m2 15800 m2 Ref. 6123

Villa/Boerenhuis
Te koop op het platteland van Ostuni, grote villa, bestaande uit 3 wooneenheden, met in totaal 5 slaapkamers en 6 badkamers. Volgens de huidige regelgeving is het ook mogelijk om een vergunning aan te vragen voor de bouw van een zwembad van maximaal 40 m². Uitstekende investering vlakbij de meest betoverende plekken van Puglia! 

€ 790.000