Te koop: dit prestigieuze landgoed bestaande uit een woonhuis, zwembad, diverse bijgebouwen en houtoven, met een totaaloppervlak van ca. 623 m². De woning zelf is verdeeld over 3 verdiepingen. Het erf is omheind en beslaat een oppervlak van ca. 3.000 m². Gesitueerd op een adembenemende positie in het hart van Le Marche, is de ligging van het landgoed uitzonderlijk te noemen: een perfecte balans tussen natuur, rust en landschap, met een open uitzicht dat de omgeving domineert.
De gevel met sobere architectonische lijnen is verrijkt met verfijnde details en waardevolle decoratieve elementen. Het unieke huis beschikt over een ondergrondse verdieping met authentieke wijnkelders, alwaar de houten vaten nog naar wijn ruiken. De begane grond biedt royale leefruimtes met grote raampartijen, badkamer, garage (22 m²) en magazijn. Via de centrale trap bereikt men de twee bovenverdiepingen, die elk bestaan uit een zelfstandig appartement van ca. 175 m². Elk appartement bestaat uit een woon- en eetkamer, keuken, 2 bad- en 3 slaapkamers. Vanuit de salon op de eerste verdieping is er toegang tot een groot terras met spectaculair uitzicht. Originele materialen zoals terracotta vloeren en houten balkenplafonds met pianelle, zijn behouden en zorgvuldig gerestaureerd.
Dankzij de omvang, indeling en ligging is dit landgoed uitermate geschikt om als luxe privéwoning te gaan gebruiken, maar ook zeer interessant voor de ontwikkeling van een toeristische activiteit. Het pand heeft wel op esthetisch gebied aandacht nodig, zoals het schilderwerk van o.a. de luiken, en het zwembad.
De extra te koop aangeboden landbouwgrond (18 hectare, prijs op aanvraag) bestaat uit 4 ha wijngaard, 8 ha olijfgaard, 2 ha akkerland, 2 ha walnotenbomen en 2 ha truffelplantage. De verkoop van het terrein is inclusief alle complete en uitstekend onderhouden landbouwapparatuur, inclusief een semi-nieuwe olijfpers.
Centrale verwarming via GPL, diverse openhaarden, energieklasse F.
Afstanden: tot dichtstbijzijnde internationale luchthaven Ancona Falconara iets meer dan een half uur, dichtsbijzijnde dorp Serra De’ Conti op 10 minuten, strand van Senigallia op 40 minuten afstand.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Prachtige woning in natuursteen, gelegen in middeleeuwse borgo, geschikt voor B&B, met 4 slaapkamers, 4 badkamers, tuin en panoramisch terras
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Casa La Grotticella is een sfeervol gerenoveerde woning in Le Marche met prachtig uitzicht, gelegen in een rustige omgeving. De woning (ca. 160 m², drie verdiepingen) combineert authentieke Italiaanse charme met modern comfort, is volledig vernieuwd en instapklaar. Het huis maakt deel uit van een kleine rij, maar de aangrenzende panden worden niet bewoond, wat zorgt voor veel rust. Op het terrein van circa een halve hectare bevinden zich onder andere olijfbomen, een zwembad, meerdere terrassen en parkeergelegenheid. Volledig gemeubileerd en ideaal voor wie rust, ruimte en karakter zoekt.
Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan in Mombello, een residentiële wijk van de gemeente Laveno Mombello. De omgeving is rustig en goed voorzien van faciliteiten, met scholen, winkels en verbindingen op korte afstand. Het strand van Cerro, het centrum van Laveno, het treinstation en de veerbootterminal zijn binnen vijf minuten bereikbaar, wat de ligging bijzonder praktisch en strategisch maakt. De villa werd gebouwd in 2009 en is altijd met veel zorg onderhouden. De woning beschikt over moderne, verzorgde ruimtes die ontworpen zijn met oog voor comfort en functionaliteit. Door de jaren heen zijn verschillende verbeteringen uitgevoerd om zowel de energie-efficiëntie als de technologische voorzieningen verder te optimaliseren.
Villa/Boerenhuis
Nieuw panoramisch prestigieus project met 12 kleine villa's en 1 prachtige luxe ruime villa met meer kamers en eigen zwembad. Gelegen aan de rand van dorpje San Pasquale, met ongekend uitzicht op het UNESCO-archipel van La Maddalena. Slechts 1–2 km van het centrum en services en 4–6 km van zee. Prachtig woonterras voor, beschutte BBQ-tuin achter. Compacte indelingen met varianten en uitbreidingsopties vanaf €500.000 voor ca 100 m². Oplevering van 1e unit juni 2026 en voorspoedige voorzetting.
Villa/Boerenhuis
Moderne villa op slechts 700 meter van het strand in Budoni, Sardinië. Met ca. 120 m² woonoppervlak, 3 slaapkamers, veel lichtinval en een privézwembad biedt deze woning comfort en privacy. Voorzien van zonnepanelen en een mooie tuin. Ideaal als vakantiehuis, investering of permanente woning, op korte afstand van Olbia en alle voorzieningen.
Appartement/In borgo
Lago di Como. Vercana - Aan de zonnige noord-west oever van het Comomeer in het dorpje Vercana, bieden we dit moderne appartement aan, gelegen op de tweede en laatste verdieping van deze luxe residence met zwembad. De woning bestaat uit een woonkamer met open keuken, grote panoramische ramen met prachtig uitzicht op het meer en de bergen, twee slaapkamers en twee badkamers.