Camerino

Le Marche

• Verkocht
145 m2 1000 m2 4 2 Ref. 2771 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Appartement/In borgo
  • Dorpshuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 40 km van zee
  • 15 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Status: Verkocht

Casa Statte is gelegen in een kleine Borgo (buurtschap) van ongeveer 20 huizen en een onlangs compleet gerestaureerde kasteel. De Borgo is een onderdeel van de universiteitsstad van Camerino. Het huis is geheel en grondig gerestaureerd en is in een topconditie. De eigenaren gebruikte hoogwaardige materialen en de alles is goed gebouwd en geïsoleerd. Het uitzicht is spectaculair vanwege de hoge ligging van het huis. De toegangsweg is een zogenaamde strada bianca en is in een goede conditie.

 

De totale beschikbare vloeroppervlak is circa 145 m2 en aan het huis is een garage, 55 m2, met een directe toegang naar het huis. Op dit moment zijn er vier slaapkamers. Deze kunnen eenvoudig worden verbouwd tot twee ruime slaapkamers. Op elke verdieping is een badkamer. De tuin is circa 1000 m2.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

350 m2 11000 m2 Ref. 6314

Villa/Boerenhuis
In een dominante positie met een prachtig uitzicht over het glooiende heuvellandschap van Le Marche ligt Villa Il Poggio, een schitterend herbouwde stenen boerderij die traditionele charme combineert met modern comfort. Dankzij de zuidelijke ligging geniet de woning van een adembenemend uitzicht dat zich uitstrekt tot aan de majestueuze Sibillini-bergen, een plek waar elke dag begint en eindigt met een onvergetelijke zonsopkomst en zonsondergang.

€ 1.500.000
300 m2 40000 m2 Ref. 6309

Villa/Boerenhuis
Midden tussen de wijngaarden ligt Casa Volta, een smaakvol gerestaureerde huis met 4 hectare grond te koop in Le Marche. Casa Ruth heeft heel veel charme, authentieke details en comfort. Met een schitterend panoramisch uitzicht. Gelijk bij binnenkomst wordt je verrast door de geweldige sfeer van het huis.

€ 550.000

Hetzelfde type woning

242 m2 300 m2 Ref. 6312

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo Dorpshuis
In het hart van Piemonte ligt dit volledig gerenoveerde huis met twee ruime appartementen (elk met 3 slaapkamers en 2 badkamers) en een grote multifunctionele ruimte, momenteel in gebruik als hobbygarage. Ideaal voor autoliefhebbers, maar ook geschikt voor andere doeleinden. Beide appartementen worden succesvol verhuurd, waarvan één volledig is aangepast voor mindervalide gasten. U kunt kiezen voor eigen gebruik van één appartement en verhuur van het andere, of beide inzetten als investering. Een veelzijdig object met veel potentieel.

€ 375.000
141 m2 141 m2 Ref. 6259

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo Dorpshuis B&B/Agriturismo
Prachtig gerenoveerde dorpswoning in San Pantaleo, van alle gemakken voorzien van de hand van de beroemde architect Jean-Claude LeSuisse. De villa heeft 3 slaapkamers met elk een ensuite badkamer en buitenterras of plaats, een living en ruime keuken. Ideaal als vakantiehuis voor prive gebruik maar ook voor het hogere segment toeristische verhuur. Mogelijkheid management en marketing te delegeren.

€ 655.000

In dezelfde prijsklasse

156 m2 310 m2 Ref. 6297

Appartement/In borgo Dorpshuis
Casa delle Trote is een volledig en smaakvol gerestaureerd dorpshuis, gelegen aan de rand van het Nationaal Park Monti Sibillini, in het middeleeuwse stadje Sefro. De woning combineert authentieke charme met hedendaags comfort en bevindt zich in een rustige en groene omgeving, terwijl voorzieningen en culturele centra in de nabije omgeving bereikbaar zijn.

€ 185.000
160 m2 300 m2 Ref. 6286

Appartement/In borgo Dorpshuis
Charmant huis op 150 meter van het strand in Alcamo

€ 198.000