Monte San Martino

Le Marche

275 m2 5000 m2 5 4 Ref. 6009 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 5 km van meer
  • 45 km van zee
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: In onderhandeling

Casale il Pinnacolo is een boerderij die momenteel wordt verbouwd en belooft een "kant-en-klaar" huis te worden met alle moderne gemakken, van sanitair tot vloeren. Het pand beschikt over een royale 250 vierkante meter aan leefruimte, aangevuld met een veranda van 20 vierkante meter op de begane grond, met een prachtig uitzicht op het Sibillini-gebergte, en een overdekt terras van 30 vierkante meter op de eerste verdieping, perfect om te genieten van het panoramische landschap. Het land dat bij de boerderij hoort, beslaat ongeveer 5.000 vierkante meter, met opties om meer land erbij te kunnen kopen, wat zorgt voor voldoende buitenruimte voor ontspanning en entertainment, inclusief de mogelijkheid voor een zwembad.
Het architectonische plan van Casale il Pinnacolo is zorgvuldig ontworpen om een onafhankelijk appartement op de begane grond te huisvesten, ongeveer 85 vierkante meter groot, met een woonkamer met directe toegang tot de ruime veranda. Recente regelgeving staat toe dat de veranda wordt omsloten met transparant schuifglas, wat effectief nog eens 20 vierkante meter aan leefruimte toevoegt. De begane grond omvat ook een keuken, een tweepersoonsslaapkamer met een garderobekamer en een badkamer. Bovendien zal dit niveau een deel van een tweede onafhankelijk appartement huisvesten, bestaande uit een grote woonkamer en keuken.

Een interne trap leidt naar de eerste verdieping, waar een centrale gang uitkomt op vier slaapkamers - één met tweepersoonsbed en drie met twee eenpersoonsbedden, waarvan er twee een kledingkast hebben - samen met twee badkamers en een wasruimte. Het overdekte terras, toegankelijk vanuit de gang en een van de slaapkamers, weerspiegelt de veranda op de begane grond in zijn vermogen om te worden omsloten met transparant schuifglas, waardoor het wordt getransformeerd in een veelzijdige ruimte die het hele jaar door kan worden genoten, terwijl het een adembenemend uitzicht biedt op de bergen en valleien.

Potentiële kopers hebben de mogelijkheid om het project aan te passen aan persoonlijke voorkeuren, van het wijzigen van interne indelingen tot het selecteren van afwerkingsmaterialen. De voltooiing van de werkzaamheden staat gepland voor begin 2024, wat ruimte biedt voor aanpassingen tijdens de bouwperiode. Dit pand biedt een zeldzame kans om een stukje Italiaans paradijs te bezitten, waarbij de rust van het landelijke leven wordt gecombineerd met het gemak van modern design.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

325 m2 4000 m2 Ref. 6540

Villa/Boerenhuis
Perfect gerestaureerde "Casa Colonica" met onafhankelijk gastenverblijf en prachtig zwembad nabij Senigallia - 5 slaap- en 3 badkamers, op unieke positie en slechts 10 min. van de Adriatische kust

€ 865.000
73 m2 Ref. 6537

Appartement/In borgo
Ginestra is een charmant appartement met twee slaapkamers, gelegen op een exclusief landgoed in het zuiden van Le Marche en omringd door 120 hectare wijngaarden, olijfgaarden en glooiend landschap. Met twee badkamers, een overdekt panoramisch terras, airconditioning in de slaapkamers en toegang tot een gemeenschappelijk zwembad van 14 x 5 meter biedt deze woning de perfecte combinatie van landelijke rust en wonen nabij zee, op slechts 15 minuten van de Adriatische kust.

€ 145.000

Hetzelfde type woning

70 m2 6833 m2 Ref. 6545

Villa/Boerenhuis
Midden in het betoverende landschap van de Valle d’Itria ligt dit elegante complex van een gerenoveerde trullo en lamia, waar authenticiteit, privacy en modern comfort samenkomen. De woning beschikt over twee slaapkamers, een ruime leefruimte met open keuken, twee badkamers en prachtige buitenruimtes met zwembad, buitenkeuken, houtoven en barbecue. Omgeven door een perceel van circa 6.800 m² met eeuwenoude olijfbomen, kurkeiken en mediterrane vegetatie vormt dit een unieke kans voor wie droomt van een karaktervolle woning of investering in één van de meest geliefde regio’s van Puglia.

€ 345.000
215 m2 2000 m2 Ref. 6544

Villa/Boerenhuis
Op slechts enkele minuten van het centrum van Ostuni bieden wij deze vrijstaande villa te koop aan, gelegen in de rust van het Pugliese landschap. De woning beschikt over een prachtig panoramisch uitzicht, ruime buitenruimtes en een privéterrein van circa 2.000 m². De villa van ongeveer 215 m² is verdeeld over twee verdiepingen en werd gerenoveerd in 2003. Ze biedt lichte en comfortabele ruimtes met een ruime woonkamer met open haard, keuken, 3 slaapkamers, 2 badkamers, veranda’s en panoramische terrassen. Voorzien van vloerverwarming, artesische waterput en IMHOFF-septische put. Een perfecte combinatie van privacy, comfort en de charme van de omgeving van Ostuni, vlak bij de zee en de belangrijkste plaatsen van de Valle d’Itria.

€ 680.000

In dezelfde prijsklasse

97 m2 280 m2 Ref. 6530

Villa/Boerenhuis
Exclusieve villa nabij Alghero met panoramisch uitzicht op zee, natuur en de indrukwekkende kustlijn richting Capo Caccia. Deze volledig gerenoveerde woning combineert moderne luxe met rust, privacy en een uitzonderlijke ligging op slechts enkele minuten van het historische centrum, stranden, restaurants en voorzieningen. De villa beschikt over een lichte woonruimte, twee slaapkamers, twee badkamers, een panoramische veranda, een privétuin van circa 180 m² en een prachtig dakterras. Dankzij de hoogwaardige afwerking, twee privé parkeerplaatsen en de nabijheid van luchthaven en haven is dit een ideale woning voor permanent wonen, vakanties of een waardevaste investering op Sardinië.

€ 600.000
345 m2 2200 m2 Ref. 6520

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo
Gerestaureerde boerderij van circa 345 m² nabij Carassai met zwembad, twee gastenappartementen, vier slaapkamers, panoramisch terras en een tuin van circa 2.500 m² met olijfgaard en fruitbomen. Rustig gelegen op korte afstand van het dorp en de Adriatische kust.

€ 595.000