Mooi recent degelijk gebouwd huis gelegen in het prachtige Monti Sibillini National Park. Casa Bucelli biedt een heerlijk plekje midden in de natuur. Maar niet veraf liggen alle benodigde voorzieningen zoals supermarkten, restaurants en andere winkels. Het is een huis van twee verdiepingen met een totale vloeroppervlakte van ongeveer 150 m².
Op de begane grond is er een grote open keuken/woonkamer, een slaapkamer en een badkamer. Er is ook een tweede keuken, slaapkamer en badkamer. Rondom het huis is een terras, ideaal om in de zomermaanden buiten te eten en te genieten van het uitzicht.
Op de tweede verdieping is er een open keuken/woonkamer, compleet met een prachtig ruim balkon met uitzicht op het weelderige bos en de heuvels. Op deze verdieping bevinden zich ook drie slaapkamers, twee badkamers en een studio.
Gezien de indeling van de woning is deze op te delen in drie appartementen. Zeer geschikt voor vakantieverhuur. Of u kunt de indeling wijzigen en één groot huis creëren, afhankelijk van uw eigen behoeften.
De tuin is omheind met een hek met een op afstand bedienbaar toegang en is goed onderhouden.
Casa Bucelli ligt op slechts 5 km van het levendige stadje Sarnano, met een grote markt op donderdag, supermarkten en restaurant. Het is 8 km van het middeleeuwse stadje San Ginesio. De provinciale hoofdstad, Macerata, ligt op 40 minuten rijden. In de winter kun je skiën bij Sassotetto, 18 km van het huis en in de zomer op 20 km ligt het meer van Fiastra, een altijd geliefde plek om te ontsnappen aan de zomerse hitte. Verder zijn er in en om de omgeving veel wandelroutes.
* foto's gemaakt in januari
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis met zwembad, 7 slaap- en 4 badkamers, centraal gelegen op panoramische positie in het prachtige heuvellandschap van Le Marche
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Villa Quintessa – Authentieke natuurstenen villa met gastenverblijf, groot zwembad, weelderige tuin en agrarisch land te koop in Le Marche Op slechts enkele minuten lopen van het historische centrum van Sant’Angelo in Pontano, in de provincie Macerata, ligt deze schitterende eigendom: een klassieke natuurstenen villa met een apart gastenverblijf, prachtig aangelegde tuin met zwembad en ruim 3,6 hectare bijbehorend agrarisch land. Gelegen in een van de mooiste gebieden van Le Marche, tussen zee en bergen, biedt deze plek rust, privacy en een adembenemend uitzicht.
Villa/Boerenhuis
Deze ruime villa op het platteland van San Vito dei Normanni ligt op ongeveer 2 km van het stadscentrum en op slechts 9 km van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Er bestaat de mogelijkheid om een zwembad te bouwen met een maximale oppervlakte van 40 m². Neem contact met ons op voor een bezichtigingsafspraak of meer informatie over deze woning.
Villa/Boerenhuis
Gelegen tussen Ranco en Angera, bieden wij te koop aan een unieke woning met twee verdiepingen, die zich onderscheidt door rust, privacy en een prachtig uitzicht op het Lago Maggiore. De woning, gelegen in de directe nabijheid van het meer, in een privé en goed onderhouden omgeving, geniet een bevoorrechte locatie op slechts enkele minuten van alle voorzieningen, restaurants en bars.
Villa/Boerenhuis
Gelegen tussen Ranco en Angera, bieden wij te koop aan een unieke woning met twee verdiepingen, die zich onderscheidt door rust, privacy en een prachtig uitzicht op het Lago Maggiore. De woning, gelegen in de directe nabijheid van het meer, in een privé en goed onderhouden omgeving, geniet een bevoorrechte locatie op slechts enkele minuten van alle voorzieningen, restaurants en bars.
Villa/Boerenhuis
Deze trullo ligt in een panoramisch en residentieel gebied en is verdeeld in drie aparte en onafhankelijke wooneenheden, elk met een woonkamer, keuken, badkamer en slaapkamer. Dit onroerend goed is een uitstekende investering voor zowel wie zich wil terugtrekken uit de stress van de stad en haar hectische tempo, en de rust wil herontdekken die zo kenmerkend is voor deze hoek van Puglia, als voor wie de woning wil gebruiken voor de toeristische verhuur.