In Moltedo, op 7 km van het strand van Imperia gelegen deel van een dorpshuis bestaande uit woonkamer, keuken, extra kleine kamer, 2 slaapkamers , badkamer en extra toilet, berging, wasruimte en kelder. Parkeren op de centrale parkeerplaats, klein balcon. Het huis is volledig gerestaureerd waarbij gebruik is gemaakt van uitstekende materialen.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Deel van een villa op de eerste heuvel van Porto Maurizio. Het halfvrijstaande deel van de villa bestaat uit een begane grond met een woonkamer en keuken, plus een bewoonbare zolder met een interne trap die toegang geeft tot de benedenverdieping bestaande uit een hal, twee badkamers, een bijkeuken, twee slaapkamers met openslaande deuren met toegang tot de privétuin. Bouwjaar 2020.
Appartement/In borgo
Twee-kamer appartement, compleet gerestaureerd, met ruim terras en prachtig zeezicht. Het appartement bevindt zich in een complex dichtbij zee en het centrum van Imperia. Er is een garagebox bij de prijs inbegrepen.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Charmant huis op 150 meter van het strand in Alcamo
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Sfeervol huis in het hystorisch centrum van Modica
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Ceglie Messapica – in het hart van de Valle d’Itria, één van de meest suggestieve gebieden in Puglia, trullo met lamia van ongeveer 140 m². Het pand beschikt over 4 slaapkamers en 3 badkamers. Ideale oplossing als vakantiehuis voor privégebruik, maar ook voor toeristische verhuur. Op basis van de huidige regelgeving van de gemeente Ceglie Messapica bestaat de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor een uitbreiding van 10% van de bestaande woonoppervlakte, indien gewenst, en voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m². Voor meer informatie of om een bezoek te organiseren, aarzel niet om contact met ons op te nemen.