San Lorenzo al mare

Liguria

90 m2 3 2 Ref. 1841 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Zicht op zee
  • 1 km van dorp
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Garage: ja
  • Status: Beschikbaar

In de nieuwe jachthaven van San Lorenzo bevindt zich dit appartement met een terras van maar liefst 60 m2 met een adembenemend uitzicht over zee, als op een boot. Het appartement bevindt zich in ruwbouw staat. Er is een woonkamer, keuken, 2 slaapkamers, een werkkamer en 2 badkamers voorzien (bouwmaterialen aanwezig). Het appartement dient door de nieuwe eigenaar zelf afgebouwd te worden. De indeling kan dus nog naar eigen inzicht worden aangepast.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

100 m2 Ref. 6427

Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.

€ 315.000
70 m2 Ref. 6408

Appartement/In borgo
Stenen appartement gelegen in het centrum van de middeleeuwse stad Borgo Verrandi (deel van de stad Ventimiglia). Modern comfort met alle karakteristieke kenmerken. Het appartement bestaat uit een woonkeuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers met balkon en prachtig uitzicht over de Roya-vallei.

€ 100.000

Hetzelfde type woning

156 m2 Ref. 6429

Appartement/In borgo
Borgo Marina is een ruim duplexappartement net buiten het charmante dorp Campofilone, met panoramisch uitzicht over glooiende heuvels tot aan de Adriatische Zee. Het appartement maakt deel uit van een gevestigde woonresidentie met gedeelde voorzieningen zoals een zwembad, tuin en barbecueplaats, terwijl de kust op slechts 1,2 km afstand ligt. De woning beschikt over lichte open leefruimtes, drie slaapkamers, meerdere badkamers, veel bergruimte en airconditioning, en is daarmee ideaal als comfortabele woning of vakantieverblijf op een rustige maar goed bereikbare locatie.

€ 350.000
100 m2 Ref. 6427

Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.

€ 315.000

In dezelfde prijsklasse

322 m2 700 m2 Ref. 6407

Villa/Boerenhuis
Castelnuovo Magra, een prestigieuze historische villa daterend uit de eerste eeuwen van de Novecento periode, zorgvuldig gerestaureerd en gelegen in een omgeving van absolute rust, waar elegantie, geschiedenis en modern comfort in perfecte harmonie samengaan.

€ 650.000
1176 m2 10000 m2 Ref. 6398

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Grotendeels gerenoveerd, prachtig gelegen landgoed met zwembad, diverse bijgebouwen en meertje

€ 675.000