Montaldo di Mondovi

Piemonte

• Verkocht
215 m2 175 m2 3 2 Ref. 3697 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Appartement/In borgo
  • Dorpshuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 60 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

RECENT IN PRIJS VERLAAGD VAN € 260.000 NAAR € 239.000!

Halfvrijstaande woning in kleinschalig project op een paar kilometer van het centrum van Montaldo di Mondovi. Omgeven door groen is deze woning onderdeel van een oud gehucht dat volledig gerenoveerd met zorg en aandacht nieuw opgebouwd is. Het project bestaat uit 8 huizen en een gemeenschappelijk stuk grond van 3,5 hectare met daarop een mooi gelegen gezamenlijk zwembad. De woning heeft drie verdiepingen. De begane grond, oorspronkelijk de kelder, is omgebouwd tot een leefruimte en is voorzien van een comfortabele slaapkamer, een badkamer en een kleine bijkeuken. De eerste verdieping herbergt een grote woonkamer met open haard en aangrenzende keuken. Op de tweede verdieping zijn er twee slaapkamers en een badkamer. Daarnaast beschikt de woning over een terras, twee balkons, ongeveer 100 vierkante meter eigen tuin en een garage. Andere buiten gebieden, zoals het terrein en het zwembad zijn voor gemeenschappelijk gebruik van de verschillende eigenaren. 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Piemonte)

220 m2 4000 m2 Ref. 6503

Villa/Boerenhuis
Tussen Piemonte en Ligurië, midden in de rust en het groen, bieden wij een prachtige, volledig gerenoveerde vrijstaande villa aan, gelegen op een panoramische locatie en gemakkelijk bereikbaar. Het pand ligt aan de weg naar Ligurië, op slechts 25 minuten van Acqui Terme en op ongeveer 10 minuten van Sassello.

€ 190.000
120 m2 500 m2 Ref. 6502

Villa/Boerenhuis
Niet ver van het dorp Roccaverano, in een klein gehucht, ligt dit charmante stenen huisje, vrijstaand aan alle vier de zijden, met een mooie privétuin van waaruit u een prachtig uitzicht heeft op de Alpen en de Monviso.

€ 95.000

Hetzelfde type woning

242 m2 300 m2 Ref. 6312

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo Dorpshuis
In het hart van Piemonte ligt dit volledig gerenoveerde huis met twee ruime appartementen (elk met 3 slaapkamers en 2 badkamers) en een grote multifunctionele ruimte, momenteel in gebruik als hobbygarage. Ideaal voor autoliefhebbers, maar ook geschikt voor andere doeleinden. Beide appartementen worden succesvol verhuurd, waarvan één volledig is aangepast voor mindervalide gasten. U kunt kiezen voor eigen gebruik van één appartement en verhuur van het andere, of beide inzetten als investering. Een veelzijdig object met veel potentieel.

€ 375.000
141 m2 141 m2 Ref. 6259

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo Dorpshuis B&B/Agriturismo
Prachtig gerenoveerde dorpswoning in San Pantaleo, van alle gemakken voorzien van de hand van de beroemde architect Jean-Claude LeSuisse. De villa heeft 3 slaapkamers met elk een ensuite badkamer en buitenterras of plaats, een living en ruime keuken. Ideaal als vakantiehuis voor prive gebruik maar ook voor het hogere segment toeristische verhuur. Mogelijkheid management en marketing te delegeren.

€ 655.000

In dezelfde prijsklasse

118 m2 Ref. 6532

Appartement/In borgo
Iperico is een ruim appartement van circa 100 m², gelegen in een prachtig gerestaureerd complex van acht appartementen midden tussen de wijngaarden van Le Marche. De woning beschikt over twee slaapkamers, twee badkamers, een panoramisch terras en toegang tot een indrukwekkend gemeenschappelijk zwembad. Omringd door circa 100 hectare natuur, wijngaarden en wandelpaden biedt Iperico een unieke combinatie van rust, comfort en authentieke Italiaanse charme. Nu te koop als ideale vakantiewoning of investering.

€ 220.000
60 m2 Ref. 6525

Dorpshuis
Elegante volledig gerenoveerde natuurstenen woning op slechts 300 meter van het historische centrum van Ostuni. De woning is verdeeld over twee niveaus en beschikt over een prachtig panoramisch terras van 35 m² met schitterend uitzicht op zee en de “Witte Stad”. Uitgerust met verwarming, airconditioning en volledig gemeubileerd, is dit de ideale woning als vakantiehuis, investering of privéresidentie in het hart van Puglia.

€ 285.000