Kenmerken:
Ongeveer 3 kilometer van de stad Carovigno en ongeveer 7 kilometer van de Adriatische Zee bieden wij een prachtige villa met zeezicht en recent gebouwd zwembad te koop aan.
De villa is gebouwd op een perceel van ongeveer 6.000 m² beplant met olijfbomen en fruitbomen.
De woning is georganiseerd op 2 verdiepingen. De bovenverdieping bestaat uit een lichte woonkamer met open haard, eetkamer en ingebouwde keuken, een badkamer en 2 ruime slaapkamers met en-suite badkamers. De benedenverdieping bestaat uit twee ruime slaapkamers met respectievelijke badkamers, een tweede woonkamer, wasruimte en technische ruimte. Het is mogelijk om de benedenverdieping zowel via een interne trap in de woning als via een buitentrap te bereiken. De woning beschikt over een prachtig panoramisch terras met uitzicht op de Adriatische Zee en de stad Ostuni, een pergola aan de voorkant en een overloopzwembad met zoutwatersysteem.
De villa beschikt tevens over een automatische toegangspoort, een fotovoltaïsch systeem voor de productie van elektriciteit, een zonnesysteem voor de productie van warm water, vloerverwarming met gasboiler en een alarmsysteem.
De villa is perfect om het hele jaar door te bewonen, maar ook zeer interessant als investering voor toeristische verhuur in één van de meest populaire regio's van Italië.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Schitterende villa met gerenoveerde trullo, van alle gemakken voorzien, en zwembad op het platteland in Francavilla Fontana. Dit is een onmisbare kans voor wie in een omgeving met veel privacy wil wonen, midden in de natuur, zonder de nabijheid van de stadsvoorzieningen op te geven. Neem nu contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te organiseren!
Villa/Boerenhuis
Te koop op het platteland van Carovigno, villa met zwembad, bestaande uit 2 slaapkamers, badkamer, keuken/eetkamer en woonkamer met open haard. Buiten vindt u een prachtig zwembad met zonneterras, twee veranda's en een buitenkeuken.
Villa/Boerenhuis
Schitterende villa met gerenoveerde trullo, van alle gemakken voorzien, en zwembad op het platteland in Francavilla Fontana. Dit is een onmisbare kans voor wie in een omgeving met veel privacy wil wonen, midden in de natuur, zonder de nabijheid van de stadsvoorzieningen op te geven. Neem nu contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te organiseren!
Villa/Boerenhuis
Op een heuvel op meer dan 700 m hoogte, vrijstaand huis aan 3 zijden met tuin, in een mooie positie, met uitzicht op de Alpen. Het huis is onlangs gerenoveerd en is in uitstekende staat, zowel structureel als qua onderhoud.
Villa/Boerenhuis
Op de heuvel van Stresa, de parel van het Lago Maggiore, staat deze prachtige villa te koop met schitterend uitzicht op het meer. Deze ruime en lichte woning bevindt zich op een unieke locatie. Het staat namelijk op een glooiend terrein, met een voorgevel die volledig vrij is van gebouwen, waardoor u een breed uitzicht heeft over het meer met de Borromeïsche eilanden, de Piëmontese en Lombardische bergen en de besneeuwde toppen van de Alpen op de achtergrond.
Appartement/In borgo
Te koop: te realiseren moderne penthouse op twee niveaus met magnifiek groot terras en zeezicht bij historisch Alghero en heel veel services. (oplevering voorzien voor herfst 2026)