Ceglie Messapica

Puglia

• Verkocht
70 m2 7000 m2 2 2 Ref. 5979 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 22 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Status: Verkocht

Kenmerken:

  • Oppervlakte: 70 m²
  • Perceeloppervlakte: 7.000 m²
  • Bouwjaar: 1900
  • Slaapkamers: 2
  • Badkamer: 2
  • Airconditioning
  • Open haard
  • Verwarming

Ondergedompeld in de glooiende heuvels van Puglia, biedt deze trullo een adembenemend uitzicht en is ideaal voor wie op zoek is naar rust en natuurlijke schoonheid. Het pand bestaat uit twee verschillende delen: een trullo en een natuurstenen lamia, welke volledig gerestaureerd zijn met behoud van hun authentieke charme. Met een vloeroppervlakte van circa 70 m² beschikt de woning over twee slaapkamers, een grote woonkamer met open keuken en twee moderne badkamers.

Buiten treft u een goed onderhouden tuin aan van ongeveer 7.000 m² met eikenbomen, mastiekbomen en mediterrane struikgewas, waardoor een oase van prachtig groen ontstaat. De buitenkeuken is perfect voor openlucht diners, en is uitgerust met een houtoven en een barbecue. De parkeergelegenheid vergemakkelijkt de toegang tot de trullo, waardoor deze zelfs ideaal is voor een langer verblijf.

De trullo, gebouwd in 1900 en onlangs gerenoveerd, combineert op perfecte wijze zijn antieke authenticiteit met moderne gemakken zoals airconditioning, verwarming met warmtepomp en een gezellige open haard. Georiënteerd op het oosten, biedt het natuurlijke lichtinval die elke hoek van het huis verlicht.

Mis de kans niet om een stukje Apulische geschiedenis te bezitten, omringd door ongerepte natuur. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een ​​bezichtiging te organiseren.

Afstanden:

  • Ceglie Messapica: 4 km
  • Ostuni: 15 km
  • Cisternino: 13 km
  • Martina Franca: 16 km
  • Adriatische kust: 22 km
  • Internationale luchthaven Brindisi: 43 km

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

250 m2 30 m2 Ref. 6421

Dorpshuis
Te koop in Ceglie Messapica: een charmant huis van circa 250 m² verdeeld over meerdere verdiepingen, met garage en tuin. De villa verkeert in uitstekende staat en is geschikt voor permanente bewoning. Neem voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen contact met ons op. 

€ 320.000
36 m2 7145 m2 Ref. 6419

Villa/Boerenhuis
Antieke, volledig gerenoveerde trullo in één van de meest populairste zones van de gemeente Ceglie Messapica. De trullo kan met circa 40 m² worden uitgebreid, middels de benodigde vergunningsaanvragen bij de gemeente, en er bestaat de mogelijkheid om een bovengronds zwembad te bouwen. Prachtige panoramische locatie in de Itria-vallei. 

€ 295.000

Hetzelfde type woning

218 m2 7900 m2 Ref. 6423

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Gedeeltelijk te renoveren woning met 4 slaap- en 2 badkamers, zwembad en een terrein met 100 olijfbomen, gelegen in het middeleeuwse Piticchio

€ 260.000
700 m2 10000 m2 Ref. 6422

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Prachtig country house met gastenkamers, mini-appartementen, restaurant en bijgebouwen in de buurt van Ostra. Ideaal voor een bedrijf, zoals B&B, yoga retraites, etc.

€ 1.200.000

In dezelfde prijsklasse

500 m2 Ref. 6411

Appartement/In borgo Dorpshuis
Ruim hoekhuis in het mooie en sfeervolle centrum van het middeleeuwse Barbara, met 4 slaap- en 3 badkamers, balkon en groot terras

€ 195.000
220 m2 42000 m2 Ref. 6409

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Restauratieproject - landhuis in Ostra met bijgebouw en 4,2 ha grond

€ 160.000