Kenmerken :
Te koop in Ceglie Messapica in een bewoond gebied een prachtige villa met panoramisch uitzicht en een klein zwembad voor privégebruik. De luxe villa, voorzien van hoogwaardige afwerkingen, heeft toegang vanaf twee gemeentelijke wegen, heeft een tuin en een groot betegeld plein met een overdekte veranda gemaakt van kwalitatief hoogwaardig hout.
Intern bestaat de villa uit twee verdiepingen die worden gebruikt als woning, welke verbonden zijn door een interne trap. Boven vinden we een enorme woonkamer met een keuken gescheiden door een prachtige open haard, twee slaapkamers, een complete badkamer en een opslagruimte. Op de benedenverdieping zijn er nog drie slaapkamers met twee badkamers en een grote woonkamer, allemaal uitgerust met grote ramen met een panoramisch uitzicht over de Valle d’Itria en naburige steden, zowel intern als extern toegankelijk. In de kelderverdieping vinden we de garage van ongeveer 110 m² plus een verdere woonkamer met keuken, wasruimte en een complete badkamer voor nog eens 110 m² netto oppervlakte. Hoogwaardige afwerkingen, kostbare marmeren vloeren en parket, houten deuren, dubbele beglazing, whirlpools, vloerverwarming, verwarmde handdoekenrekken, fotovoltaïsch systeem, anti-inbraak systeem verbonden met beveiligingsmaatschappij, buitenzwembad en voorbereiding voor een externe keuken.
Dominante en panoramische strategische positie.
Afstanden:
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Dorpshuis
Een interessante kans in het hart van Montalbano! Wij bieden een ruim pand te koop aan, bestaande uit een commerciële ruimte van circa 120 m² op de begane grond en een ruim appartement van circa 130 m² op de eerste verdieping, met drie slaapkamers, een grote keuken met open haard en drie balkons. De unieke kenmerken van het pand omvatten een ruime buitenruimte met een dakterras van 150 m² dat een prachtig uitzicht biedt op de zee, de heuvels en het historische centrum van Ostuni, evenals een binnenplaats van circa 600 m². Dit veelzijdige pand biedt veel mogelijkheden, waardoor het ideaal is voor wie in hetzelfde gebouw wil wonen en werken, of op zoek is naar een aantrekkelijke investeringsmogelijkheid.
Villa/Boerenhuis
Ceglie Messapica – villa op twee verdiepingen, in goede structurele staat, maar behoeft wel wat onderhoudswerkzaamheden. De villa beschikt over 4 slaapkamers en 2 badkamers. Het sterke punt van de villa is de hoge en panoramische ligging. Vanaf het terras heeft u een prachtig uitzicht over de vallei. Er bestaat de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de bouw van een zwembad.
Villa/Boerenhuis
Volledig gerenoveerd landhuis met 4 slaapkamers nabij de Borgo van Novilaro, Pesaro.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Vrijstaand stenen huis met dependance en zwembad, 3 slaapkamer, panorama in het hart van de Chianti. Unieke Toscaanse sfeer en architectuur.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Mooi gerestaureerde Toscaanse boerderij met zwembad en 5 Ha grond. 5 ruime slaapkamers. Bijzonder mooi uitzicht.
Villa/Boerenhuis
Casale La Carrozza is een ruime authentieke Umbrische boerderij met 2 separate gastenverblijven, gelegen in de umbrische groene heuvels van de gemeente Citta della Pieve vlakbij het Trasimeense meer. Een oase van rust maar toch dichtbij alle voorzieningen. Het uitzicht moet je met eigen ogen hebben gezien.