Ceglie Messapica

Puglia

300 m2 40000 m2 4 3 Ref. 5936 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • 29 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 300 m²
  • Perceeloppervlakte: 40.000 m²
  • Verdiepingen: 2
  • Bouwjaar: 1800
  • Slaapkamers: 4
  • Badkamers: 3
  • Open haarden
  • Vloerverwarming
  • Airconditioning
  • Zwembad met zoutwatersysteem

Ontdek de rust en charme van deze exclusieve masseria, gelegen op enkele kilometers van Ceglie Messapica. Ondergedompeld in een omheind perceel van ongeveer 4 hectare, beplant met eeuwenoude olijfbomen, biedt dit pand een perfecte combinatie van traditie en moderniteit. De masseria is zorgvuldig gerestaureerd met respect voor de originele architectuur van de trulli en heeft een modern en comfortabel interieur, ideaal voor wie op zoek is naar een oase van rust zonder het hedendaagse comfort op te geven.

De masseria heeft een woonoppervlakte van circa 300 m² verdeeld over twee verdiepingen. Het omvat twee badkamers, drie tweepersoonsslaapkamers met open haard, een tweepersoonsslaapkamer op de eerste verdieping met eigen badkamer en tal van moderne gemakken zoals airconditioning, WiFi internet, satelliet-tv, wasmachine, vaatwasser, oven en vloerverwarming. De woning is tevens voorzien van een kelder en ingebouwde kasten om de ruimte te optimaliseren.

Buiten kunt u genieten van een prachtig 15 meter lang zwembad met zoutwatersysteem, omgeven door ligstoelen en een tafel om buiten te eten in de schaduw van een majestueuze olijfboom. Het grote terras biedt directe toegang tot de woning, waardoor u volop kunt genieten van de buitenruimtes. De nabijheid van zandstranden (ongeveer 29 kilometer) en betoverende plaatsen zoals Ceglie Messapica (4 kilometer), Ostuni (17 kilometer), Martina Franca (19 kilometer) en Lecce (88 kilometer) maakt van deze masseria een perfecte mogelijkheid voor wie zich wil  onderdompelen in de schoonheid van Puglia. De dichtstbijzijnde luchthaven is Brindisi, op ongeveer 45 kilometer afstand, terwijl de luchthaven van Bari op ongeveer 106 kilometer afstand ligt.

Mis de kans niet om eigenaar te worden van deze prachtige masseria, waar aan elk detail is gedacht om een ​​unieke en onvergetelijke ervaring te bieden. Neem contact met ons op voor meer informatie en om een ​​bezichtiging te organiseren.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

50 m2 Ref. 6233

Appartement/In borgo
Studio-appartement in de 19de-eeuwse wijk Ostuni, onlangs gerenoveerd met hoogwaardige materialen en van alle gemakken voorzien, zoals een klein verwarmd zwembad met bubbelbad en een verticale waterval. Een uitstekende investering voor toeristische verhuur, maar ook om simpelweg volop te genieten van deze fascinerende Witte Stad. 

€ 115.000
175 m2 35459 m2 Ref. 6231

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie. 

€ 750.000

Hetzelfde type woning

250 m2 342 m2 Ref. 6236

Villa/Boerenhuis
Verscholen in een rustig en pittoresk gehucht in de heuvels rond het stadje San Damiano d'Asti, ligt dit halfvrijstaande deel van een groter landhuis op een bevoorrechte, panoramische locatie en straalt het authentieke landhuis-charme uit. De privéweg die naar het huis leidt garandeert optimale privacy en rust. Het huis is verdeeld over twee niveaus en heeft twee ingangen: de hoofdingang kijkt uit op de tuin die eruitziet als een natuurlijk voorgebergte dat boven de heuvels hangt, terwijl de tweede ingang, meer verborgen, aan de achterkant van het huis ligt.

€ 275.000
215 m2 3000 m2 Ref. 6234

Villa/Boerenhuis
Vrijstaande Villa op rustige locatie tussen Brescia en Lago di Garda, 5 slaapkamers, 3000m2 tuin, vrijstaande garage

€ 480.000

In dezelfde prijsklasse

210 m2 1800 m2 Ref. 5739

Villa/Boerenhuis
Domaso - In het centrum van het dorp, op enkele minuten van alle voorzieningen en het meer, bieden we deze karakteristieke villa aan, gelegen in een mooie en goed onderhouden vlakke tuin van circa 1.800 m2 , met een prachtig zwembad en groot solarium.

€ 1.100.000