Ostuni

Puglia

120 m2 10000 m2 3 2 Ref. 6218 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • 15 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

 

Ontdek de charme van deze betoverende trullo in het hart van Puglia, op slechts 4 kilometer van het centrum van Ostuni. Dit unieke pand, dat dateert uit 1800, is zorgvuldig en conservatief gerestaureerd. Daarbij zijn de traditionele architectonische kenmerken benadrukt en zijn typische materialen uit de streek gebruikt. Met een woonoppervlakte van circa 120 m² beschikt de trullo over drie slaapkamers, twee badkamers en een ontspanningsruimte, ideaal voor gezellige momenten.

De trullo ligt op een perceel van ongeveer 10.000 m², verrijkt met eeuwenoude olijfbomen en fruitbomen, waardoor een sfeer van rust en natuurlijke schoonheid ontstaat. Het 40 m² grote zwembad met zonneterras is ideaal om af te koelen op warme zomerdagen, terwijl de veranda de perfecte ruimte biedt om buiten te eten. Daarnaast staan ​​de houtoven en de barbecue klaar voor gezellige avonden met vrienden.

Met moderne gemakken zoals vloerverwarming, airconditioning en zonnepanelen combineert deze trullo traditie en innovatie. De veiligheid wordt gegarandeerd door een alarmsysteem met videocamera's en de wasruimte is uitgerust met een wasmachine en wasdroger. Mis de kans niet om een ​​stukje paradijs in Puglia te bezitten!

Voor meer informatie of om een ​​bezichtigingsafspraak te maken, kunt u gerust contact met ons opnemen.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

80 m2 3837 m2 Ref. 6299

Villa/Boerenhuis
Prachtige trullo, met veel oog voor detail gerenoveerd en van alle comfort voorzien, op slechts een paar kilometer van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Er is een heerlijk zwembad voor een verfrissende duik op warme zomerdagen en een jacuzzi voor ultieme ontspanning. Het is ook een uitstekende investering voor toeristische verhuur. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen. 

€ 460.000
80 m2 15000 m2 Ref. 6296

Villa/Boerenhuis
Deze volledig gerenoveerde trullo ligt in het hart van de Itria-vallei, tussen de charmante stadjes Ceglie Messapica en Cisternino. Er bestaat de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de aanleg van een zwembad met een maximale oppervlakte van 40 m². Deze trullo is een uitstekende investering voor wie wil wonen of vakantie wil vieren in het mooiste deel van Zuid-Italië. 

€ 330.000

Hetzelfde type woning

80 m2 3837 m2 Ref. 6299

Villa/Boerenhuis
Prachtige trullo, met veel oog voor detail gerenoveerd en van alle comfort voorzien, op slechts een paar kilometer van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Er is een heerlijk zwembad voor een verfrissende duik op warme zomerdagen en een jacuzzi voor ultieme ontspanning. Het is ook een uitstekende investering voor toeristische verhuur. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen. 

€ 460.000
180 m2 1400 m2 Ref. 6298

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Vrijstaande Piemontese boerenwoning met karakter, comfort en privacy op loopafstand van Dogliani, de hoofdstad van de Dolcetto wijn. De woning heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers en 2 keukens. Door een afsluitbaar gedeelte is het uitstekend te gebruiken als compacte B&B. Enkele jaren geleden compleet gerenoveerd waardoor de woning volledig instapklaar is.

€ 369.000

In dezelfde prijsklasse

200 m2 11400 m2 Ref. 6270

Villa/Boerenhuis
Antieke boerenwoning in Ceglie Messapica, volledig gerenoveerd met hoogwaardige materialen. De sterke punten van deze woning zijn ongetwijfeld de panoramische ligging en het prachtige overloopzwembad. De woning is geschikt om het hele jaar door te bewonen, maar ook zeer aantrekkelijk voor toeristische verhuur vanwege de prachtige ligging in de beroemde Valle d’Itria. Deze woning is een ideale mix van historische Apulische architectuur maar tevens voorzien van alle moderne gemakken. 

€ 890.000
133 m2 2514 m2 Ref. 6224

Villa/Boerenhuis
Schitterende villa met gerenoveerde trullo, van alle gemakken voorzien, en zwembad op het platteland in Francavilla Fontana. Dit is een onmisbare kans voor wie in een omgeving met veel privacy wil wonen, midden in de natuur, zonder de nabijheid van de stadsvoorzieningen op te geven. Neem nu contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te organiseren!

€ 824.000