Kenmerken:
Ontdek deze oase van rust in een adembenemende villa gelegen in één van de laatste panoramische locaties van Ostuni, met uitzicht tot aan de stad Brindisi. Dit unieke pand combineert materialen, lijnen en kleuren die typisch zijn voor een Apulische boerderij met een modern tintje dankzij het gebruik van natuurlijke biomaterialen. De pastelkleurige deuren en ramen passen perfect bij de natuurlijke "chianche"-stenen van de buitenvloer, waardoor een ongeëvenaarde visuele harmonie ontstaat.
De villa beschikt over een groot terras afgesloten door ramen die de heuvels van Ostuni omlijsten, terwijl een overloopzwembad op een natuurlijk terras u uitnodigt voor momenten van pure ontspanning. Omringd door een 10.000 m² grote eeuwenoude en monumentale olijfgaard, beschikt de villa over drie slaapkamers met elk een eigen badkamer, een grote woonkamer met open keuken en een buitenkeuken voorzien van een houtoven.
Voor uw comfort is de villa uitgerust met verwarming en airconditioning, alarmsysteem met videocamera's, elektrische toegangspoort en video-intercom. Volledig gerenoveerd, biedt het een woonoppervlakte van ongeveer 110 m², met grote overdekte parkeerplaatsen, ingebouwde kasten, een grote oranjerie en een kelder.
Afstanden:
Mis de kans niet om te wonen op een plek waar natuur en luxe in perfecte harmonie samenkomen. Aarzel niet om contact met ons op te nemen om een afspraak te maken om deze prachtige villa te bezichtigen.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Ceglie Messapica – Een zorgvuldig gerenoveerde boerderij uit 1850, prachtig gelegen tussen Ceglie Messapica en Cisternino, in het hart van de Valle d’Itria. De boerderij beschikt over een zwembad voor verkoeling op warme zomerdagen. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging te plannen.
Villa/Boerenhuis
Villa op twee verdiepingen en een prachtig privézwembad op het rustige platteland van de gemeente Carovigno. De villa is geschikt om het hele jaar door te bewonen. De uitstekende locatie biedt gemakkelijke toegang tot de natuurlijke schoonheid van het natuurreservaat Torre Guaceto met zijn prachtige strand en ligt op slechts 18 kilometer van de luchthaven van Brindisi.
Villa/Boerenhuis
Ceglie Messapica – Een zorgvuldig gerenoveerde boerderij uit 1850, prachtig gelegen tussen Ceglie Messapica en Cisternino, in het hart van de Valle d’Itria. De boerderij beschikt over een zwembad voor verkoeling op warme zomerdagen. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging te plannen.
Villa/Boerenhuis
Comomeer, San Siro - Een vrijstaande "villetta" op een prachtige en unieke locatie, direct aan de oever van het Comomeer, met een goed verzorgde tuin van ongeveer 250 m², om heerlijk te genieten van het buitenleven. Ook is er een aanlegsteiger met boothuis, wat zeldzaam te vinden is aan het Comomeer, en zijn er parkeerplaatsen voor minstens drie auto's. Het uitzicht vanuit het huis en de tuin over het meer is adembenemend!
Dorpshuis
In Nebbiuno, in het zonnigste gebied aan de oostkant van het Lago Maggiore, volledig in het groen en de rust, bieden we deze recent gerenoveerde stenen rustico aan. De villa is omgeven door een tuin van 1500mq en van het grote terras en woonkamer kunt u genieten van een prachtig uitzicht over het meer.