Kenmerken:
Ontdek deze oase van rust in een adembenemende villa gelegen in één van de laatste panoramische locaties van Ostuni, met uitzicht tot aan de stad Brindisi. Dit unieke pand combineert materialen, lijnen en kleuren die typisch zijn voor een Apulische boerderij met een modern tintje dankzij het gebruik van natuurlijke biomaterialen. De pastelkleurige deuren en ramen passen perfect bij de natuurlijke "chianche"-stenen van de buitenvloer, waardoor een ongeëvenaarde visuele harmonie ontstaat.
De villa beschikt over een groot terras afgesloten door ramen die de heuvels van Ostuni omlijsten, terwijl een overloopzwembad op een natuurlijk terras u uitnodigt voor momenten van pure ontspanning. Omringd door een 10.000 m² grote eeuwenoude en monumentale olijfgaard, beschikt de villa over drie slaapkamers met elk een eigen badkamer, een grote woonkamer met open keuken en een buitenkeuken voorzien van een houtoven.
Voor uw comfort is de villa uitgerust met verwarming en airconditioning, alarmsysteem met videocamera's, elektrische toegangspoort en video-intercom. Volledig gerenoveerd, biedt het een woonoppervlakte van ongeveer 110 m², met grote overdekte parkeerplaatsen, ingebouwde kasten, een grote oranjerie en een kelder.
Afstanden:
Mis de kans niet om te wonen op een plek waar natuur en luxe in perfecte harmonie samenkomen. Aarzel niet om contact met ons op te nemen om een afspraak te maken om deze prachtige villa te bezichtigen.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Te koop op het platteland van Ostuni, grote villa, bestaande uit 3 wooneenheden, met in totaal 5 slaapkamers en 6 badkamers. Volgens de huidige regelgeving is het ook mogelijk om een vergunning aan te vragen voor de bouw van een zwembad van maximaal 40 m². Uitstekende investering vlakbij de meest betoverende plekken van Puglia!
Dorpshuis
In het historische centrum van het charmante Ostuni vinden we dit huis gebouwd uit natuursteen, met 1 slaapkamer en 1 badkamer met douche. Het huis is gerenoveerd en biedt u een speciaal klein zwembad met chromotherapie in het huis. Het pand is ideaal voor een stel dat met volle teugen wil genieten van de charme van de beroemde “Witte Stad” Ostuni. Ook zeer interessant voor toeristische verhuur.
Villa/Boerenhuis
Te koop op het platteland van Ostuni, grote villa, bestaande uit 3 wooneenheden, met in totaal 5 slaapkamers en 6 badkamers. Volgens de huidige regelgeving is het ook mogelijk om een vergunning aan te vragen voor de bouw van een zwembad van maximaal 40 m². Uitstekende investering vlakbij de meest betoverende plekken van Puglia!
Villa/Boerenhuis
Colonno - Ontdek deze vrijstaande modern ingerichte en instap-klare villa met tuin, privézwembad en uitzicht op het meer! Een prachtige locatie, iets hoger gelegen op de heuvel, maar toch vlak boven het dorp, waardoor met kan genieten van een adembenemend uitzicht op het meer. Om het huis heen ligt een fijne privétuin van 450 vierkante meter met daarin een privé zwembad, zonneterras en een overdekt terras bij het huis. Deze villa kan permanent bewoond worden of als luxe vakantiehuis dienen, voor eigen gebruik of voor de vakantieverhuur. Een perfecte plek voor diegenen die willen ontsnappen aan de dagelijkse drukte en zich willen onderdompelen in de schoonheid van het landschap en van het meer.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
B&B/Agriturismo
Grote Casa Colonica onderverdeeld in drie appartementen met zwembad en tennisbaan met prachtig uitzicht en gelegen in olijfboomgaarden.