Kenmerken :
Wij verkopen een perceel in het prachtige landschap van de gemeente San Vito dei Normanni, op slechts 3½ km van het stadje.
Het perceel is beplant met olijfgaarden, met 1400 Cellina di Nardò olijfbomen en 500 andere olijfbomen, beslaat een totale oppervlakte van iets meer dan 10 hectare.
Op het perceel bevindt zich een oude en ruime boerenwoning met een plafond met een typisch stergewelf. Gezien de landschappelijke karakterisering, die het binnen de territoriale reikwijdte van het platteland van Brindisi plaatst en die wordt gekenmerkt door de afwezigheid van landschappelijke activa en aanvullende landschapscontexten, en de afwezigheid van hydrogeologische beperkingen, is het mogelijk om, naast de bestaande woning, een volume van ongeveer 4.800 m³, wat overeenkomt met ongeveer 1.600 m² met veranda en pergola en een zwembad te kunnen realiseren.
Afstanden:
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Dorpshuis
Villa op drie verdiepingen op slechts 400 meter van het betoverende historische centrum van Locorotondo. De villa is van alle gemakken voorzien en leent zich uitstekend voor bewoning het gehele jaar door. Deze villa is niet alleen een luxe woning, maar biedt ook een uitstekende investeringsmogelijkheid voor toekomstige verkoop. Mis de kans niet om te wonen in een huis dat stijl en comfort combineert in één van de meest charmante steden in de Valle d’Itria: Locorotondo.
Villa/Boerenhuis
Mooi historisch huis op het platteland van Ceglie Messapica, "hoofdstad van de Apulische gastronomie". De woning heeft 4 slaapkamers en 2 badkamers. Er bestaat de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van 40 m². Ideale woning voor persoonlijk gebruik, maar ook om inkomsten te genereren via toeristische verhuur.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Mis deze unieke kans niet om deze prachtige 18e-eeuwse masseria met trulli en een adembenemend uitzicht op het oude witte stadje Ceglie Messapica te kopen. Dit charmante stadje ligt op ongeveer 2 kilometer afstand, terwijl de prachtige stranden van de Adriatische Zee op ongeveer 25 kilometer afstand liggen. De masseria is ideaal om om te toveren in een prachtig, typisch Apulische toeristische accommodatie.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Uniek investerings- en ontwikkelproject !
Villa/Boerenhuis
Mooi historisch huis op het platteland van Ceglie Messapica, "hoofdstad van de Apulische gastronomie". De woning heeft 4 slaapkamers en 2 badkamers. Er bestaat de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van 40 m². Ideale woning voor persoonlijk gebruik, maar ook om inkomsten te genereren via toeristische verhuur.
Dorpshuis
Restauratieproject
Te koop: een prachtig dorpshuis in het historische centrum van Soleto. Het pand moet gerenoveerd worden, maar na de renovatie zal het een uniek object zijn dat gebruikt kan worden als grote woning voor privégebruik, maar ook interessant kan zijn voor toeristische verhuur. Op korte afstand liggen de prachtige stranden van de Ionische Zee en betoverende plaatsen zoals Lecce, Gallipoli en Otranto.