In de populaire badplaats Castelluccio aan de prachtige zee van de Costa Saracena verkopen wij vrijstaande villa met zwembad en jacuzzi. Vanaf het terras kunt u genieten van een prachtig uitzicht op zee.
De villa is gelegen op een perceel van ongeveer 1300m² en ligt op ongeveer 300 meter van de zee. Het bestaat uit een entree, open ruimte woonkamer / keuken een kamer met een prachtige open haard, 1 slaapkamer, badkamer.
Via de interne houten trap kom je op de zolder van waaruit u toegang heeft tot het terras met uitzicht op zee. Vanaf de mooie overdekte veranda overdekt met luifel bereik je het vrijstaande gedeelte van de dependance waar 3 tweepersoonsslaapkamers zijn en een ruime badkamer voor een totaal van ongeveer 120m²
in de buitenveranda is er nog een badkamer met wasruimte en ook een comfortabele buitendouche, een barbecueplaats, steenoven en praktische volledig uitgeruste buitenkeuken van metselwerk. De woning wordt gecompleteerd door een mooie, goed onderhouden tuin met palmbomen, bloemen en sierplanten die typisch zijn voor de streek, waar zich een groot bovengronds zwembad en een jacuzzi bevinden. Ook is er een gazebo met muskietennet.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Mooi vijstaande villa met zeezicht in Castelluccio
Appartement/In borgo
Sfeervolle budget Loft in Giardini Naxos
Villa/Boerenhuis
Mooi vijstaande villa met zeezicht in Castelluccio
Villa/Boerenhuis
Deze met veel zorg gerenoveerde, eeuwenoude stenen boerderij ligt op een prachtige, idyllische locatie met weids uitzicht, hoog in de heuvels van de Valle Bormida, ten zuiden van het door UNESCO erkende wijndorp Canelli, omgeven door wijngaarden, weiden en bossen. De dichtstbijzijnde dorpen Monastero Bormida, Bubbio en Loazzolo zijn allemaal binnen 5 tot 10 minuten te bereiken. De twee grotere plaatsen Canelli (op 12 km afstand) en Acqui Terme (op 17 km afstand) bieden een zeer goede infrastructuur, waaronder scholen, ziekenhuizen, supermarkten, culturele en sportfaciliteiten, kuuroorden en nog veel meer. Het zuidelijke deel van Monferrato biedt een prachtig natuurlandschap met historische centra, een verfijnde gastronomie en een hoogstaande wijncultuur.
Appartement/In borgo
Gezellig appartement met zwembad in Giardini Naxos
Appartement/In borgo
Instapklaar en volledig gemeubileerd appartement met twee royale buitenruimtes in een verzorgd kleinschalig wooncomplex met zwembad, buitendouche en privéparkeerplaats. Dankzij de rustige ligging aan de achterzijde geniet u van privacy, terwijl alle voorzieningen voor dagelijks gebruik zich op slechts 700 meter bevinden. De stranden van de Golf van Asinara liggen op ongeveer 15 minuten rijden en ook de thermale warmwaterbronnen, historische dorpjes en prachtige natuur bevinden zich dichtbij. Ideaal als vakantiehuis, tweede woning, investering of comfortabele uitvalsbasis om het hele jaar door te genieten van het ontspannen leven op Sardinië.