Prachtige eengezinsvilla met zwembad op 3.400 vierkante meter grond. Geheel vlak, beplant met sierplanten, deels met fruitbomen en deels vrij. De villa is gelijkvloers en heeft een totale oppervlakte van ongeveer 110 vierkante meter. Intern is het als volgt samengesteld: comfortabele hal die wordt gebruikt als ontspanningsruimte, grote keuken-eetkamer die via een buitendeur is verbonden met een overdekte veranda. De hal leidt naar het slaapgedeelte waar zich twee comfortabele tweepersoonsslaapkamers bevinden (uitgerust met airconditioning) en een eenpersoons slaapkamer, badkamer met douche.
Extern is de villa uitgerust met een zwembad en solarium, tuin. Ook is er een gemetselde buitenkeuken met aangrenzende houtoven en barbecue.
Aluminium kozijnen met dubbele beglazing, beveiligingssysteem en videobewaking, airconditioning en pelletkachel.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Grote Villa met zwembad in Mellili
Villa/Boerenhuis
Exclusieve Villa met zwembad in Siracusa
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Casa La Grotticella is een sfeervol gerenoveerde woning in Le Marche met prachtig uitzicht, gelegen in een rustige omgeving. De woning (ca. 160 m², drie verdiepingen) combineert authentieke Italiaanse charme met modern comfort, is volledig vernieuwd en instapklaar. Het huis maakt deel uit van een kleine rij, maar de aangrenzende panden worden niet bewoond, wat zorgt voor veel rust. Op het terrein van circa een halve hectare bevinden zich onder andere olijfbomen, een zwembad, meerdere terrassen en parkeergelegenheid. Volledig gemeubileerd en ideaal voor wie rust, ruimte en karakter zoekt.
Villa/Boerenhuis
In het hart van het Apulische platteland, op korte afstand van Ostuni, Ceglie Messapica, San Michele Salentino en Francavilla Fontana, bieden wij een prachtig complex te koop aan bestaande uit een authentieke trullo met bijgebouw en zwembad, volledig gerenoveerd en gelegen in een charmante natuurlijke omgeving. Deze woning is een unieke kans, zowel als exclusieve privéwoning als investering voor toeristische verhuur. Mis deze bijzondere kans niet om eigenaar te worden van deze karaktervolle trullo met zwembad in één van de mooiste landschappen van Puglia.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Wij bieden te koop aan een woning bestaande uit drie onafhankelijke appartementen, gelegen in Lesa, op slechts twee minuten lopen van de boulevard langs het meer. De ligging maakt het mogelijk om gemakkelijk het centrum, de voorzieningen en de oevers van het Lago Maggiore te bereiken, in een rustige en goed verbonden woonomgeving. Het pand is in de loop der jaren gebruikt voor kortetermijnverhuur, wat een uitstekend rendement heeft opgeleverd.
Villa/Boerenhuis
Dit eigendom vormt een uitstekende kans, zowel als investering als vakantiehuis, gelegen in de rust en het authentieke karakter van Apulië. De woning biedt volop mogelijkheden om naar eigen wens te personaliseren en is perfect voor ontspanning en gezellig samenzijn. Daarnaast bestaat, conform de huidige regelgeving, de mogelijkheid om een zwembad te realiseren, wat het geheel nog aantrekkelijker maakt. Een ideale oplossing voor wie op zoek is naar een oase in het groen of een investering met een hoog rendement in de toeristische verhuurmarkt.