Castelnuovo Berardenga

Toscana

110 m2 300 m2 2 2 Ref. 3209 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Panoramisch uitzicht
  • 80 km van zee
  • 7 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Ruim en aantrekkelijke woning met grote privétuin in een typisch Toscaanse sfeer vlakbij het beroemde wijndorp Castelnuovo Berardenga. Het huis dat deel uitmaakt van een prachtige borgo met zwembad, is volledig gerestaureerd met hoogwaardige materialen en veel charme; dikke stenen muren, antiek terracotta en balkenplafonds met mezzane zorgen voor een smaakvol geheel en een authentieke sfeer. Het huis is geheel gelijkvloers en heeft een speelse maar praktische indeling. Een gezellige woonkamer en halfopen keuken zijn ondergebracht in de uitbouw en geven direct toegang tot de tuin. Via de keuken kom je in de eetkamer die heel goed dienst zou kunnen doen als 3e slaapkamer met eigen badkamer. Verder zijn er nog 2 slaapkamers en een 2e badkamer. “Parkeerplaatsen en een kleine berging maken deel uit van het huis.

Castelnuovo Berardenga is één van de 9 gemeenten die samen het territorium vormen van de Chianti Classico, waarvan het logo de Gallo Nero is. Het dorp vormt het meest zuidelijke deel van het territorium, bekend om de mooiste uitzichten en een zeer verzorgd en divers landschap met klassieke cipressenlanen, olijf- en wijngaarden, oude villa's en kastelen en pittoreske middeleeuwse borghi. Siena en Arezzo liggen op korte afstand, terwijl ook het Lago Trasimeno en Montalcino en de Monte Amiata (wintersport) binnen handbereik liggen. Een omgeving die 100% beantwoordt aan het droombeeld van Italië!

 

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Toscana)

232 m2 4800 m2 Ref. 6459

Villa/Boerenhuis
Karaktervol vrijstaand huis met fienile, 5 slaapkamers en 4800 m2 grond, op loopafstand van dorpskern.

€ 370.000
230 m2 2000 m2 Ref. 6455

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Comfortabele villa in eigenzinnige stijl, met zwembad, grote tuin, 3 slaapkamer en uitstekende ligging t.o.v. alle beroemde Toscaanse steden en luchthavens

€ 600.000

Hetzelfde type woning

145 m2 Ref. 6489

Appartement/In borgo
Penthouse met uitzicht op het meer in Suna Midden in het historische centrum van Verbania Suna, waar sfeervolle geplaveide straatjes en een authentieke ambiance het verleden tot leven brengen, bevindt zich een stijlvol nieuwbouwproject dat klassieke architectuur harmonieus verenigt met hedendaags wooncomfort. Op de bovenste verdieping bieden wij een exclusief penthouse aan met een vrij uitzicht over het Lago Maggiore – een woning waarin luxe, energiezuinigheid en een unieke ligging perfect samenkomen.

€ 800.000
160 m2 Ref. 6488

Appartement/In borgo Dorpshuis
Wij bieden te koop aan een woning bestaande uit drie onafhankelijke appartementen, gelegen in Lesa, op slechts twee minuten lopen van de boulevard langs het meer. De ligging maakt het mogelijk om gemakkelijk het centrum, de voorzieningen en de oevers van het Lago Maggiore te bereiken, in een rustige en goed verbonden woonomgeving. Het pand is in de loop der jaren gebruikt voor kortetermijnverhuur, wat een uitstekend rendement heeft opgeleverd.

€ 250.000

In dezelfde prijsklasse

91 m2 9354 m2 Ref. 6485

Villa/Boerenhuis
Op enkele minuten van Brindisi ligt deze villa met privézwembad, typische lamia-dependance en groot omheind perceel van 9.354 m². De hoofdwoning van 91 m² biedt 3 slaapkamers, 2 badkamers en een terras van 39 m², aangevuld met dependance van 40 m² en opslag. Volledig ingericht, met verwarming en airconditioning. Compleet met zwembad, artesische put en septic tank volgens de huidige wetgeving. Ideaal als privéwoning of toeristisch vastgoed, dichtbij de het Natuurreservaat Torre Guaceto en de Adriatische Zee.

€ 310.000
90 m2 20000 m2 Ref. 6484

Villa/Boerenhuis
Antieke boerenwoning met trullo, recent gerenoveerd en voorzien van alle comfort, gelegen in het prachtige landschap van Ceglie Messapica. Dankzij de strategische ligging zijn plaatsen zoals Ostuni en Cisternino eenvoudig bereikbaar, evenals de stranden van de Adriatische Zee op ongeveer 30 minuten rijden. Volgens de lokale regelgeving kan een vergunning worden aangevraagd voor de bouw van een ingegraven zwembad tot 40 m². Neem contact met ons op voor meer informatie of om deze prachtige woning te bezichtigen.

€ 330.000