San Vito dei Normanni

Puglia

175 m2 35459 m2 2 2 Ref. 6231 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • 8 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Open Haard
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 175 m²
  • Perceeloppervlakte: 35.459 m²
  • Slaapkamers: 2
  • Badkamers: 2
  • Terras
  • Zonnepanelen voor warm water
  • Automatische poort
  • Alarmsysteem
  • Open haard

Op slechts 2 kilometer van het stadje San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, bieden wij te deze verfijnde natuurstenen boerderij van ongeveer 175 m² te koop aan, welke vakkundig gerenoveerd is volgens de traditionele Apulische architectuur.

De boerderij valt op door zijn typische stergewelven en de gebruikte, lokale materialen, zoals de originele stenen vloeren en afwerkingen met vermalen aardewerk, een antieke techniek uit de Romeinse tijden. Het hoofdgebouw bestaat uit een hal, een keuken, twee slaapkamers, twee badkamers en een trap naar het panoramische terras. Het huis wordt gecompleteerd door twee elegante, onafhankelijke suites, met toegang via een charmante privébinnenplaats met citrusboomgaard, die perfect te integreren zijn met het centrale gebouw voor residentiële of hospitality doeleinden.

Moderne voorzieningen zijn onder andere:

  • Zonne-energiesysteem voor de productie van warm water
  • Automatische poort
  • Alarmsysteem aangesloten op een beveiligingsinstelling

Het perceel beslaat een oppervlakte van circa 3,5 hectare (35.459 m²), verrijkt met een betoverende natuurlijke bosgebied van circa 1 hectare, evenals eeuwenoude olijfbomen en fruitbomen.

Er zijn twee extra stenen gebouwen in vervallen staat, volledig te renoveren, ideaal voor het creëren van nieuwe slaapkamers of extra ruimtes.

Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor dit pand een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

76 m2 5115 m2 Ref. 6324

Villa/Boerenhuis
Authentieke, prachtige trullo met meerdere koepels, gelegen op een van de meest betoverende plekken, op slechts 2 kilometer van het centrum van het UNESCO-werelderfgoed Alberobello, met een perceel van ongeveer 5.115 m². Een zeer interessant onroerend goed voor wie op zoek is naar een typisch Apulische huis, op korte afstand van alle hoogtepunten van Puglia. Voor meer informatie of om een afspraak voor een bezichtiging te maken, aarzel niet om contact met ons op te nemen.

€ 330.000
110 m2 20000 m2 Ref. 6317

Villa/Boerenhuis
Volledig gerenoveerd complex van trulli en lamie met zwembad in het prachtige landschap van Ceglie Messapica. De woning is van alle moderne gemakken voorzien en is geschikt om het hele jaar door te bewonen. Het bestaat uit een woonkamer, hal, keuken, eetkamer, vier slaapkamers, drie badkamers, een opslagruimte, een buitenkeuken met terras, parkeerplaats, zwembad met ondiep gedeelte en buitendouche. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen. 

€ 1.060.000

Hetzelfde type woning

60 m2 15000 m2 Ref. 6315

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Ceglie Messapica – authentieke trullo met lamia, in goede bouwkundige staat, maar behoeft een conservatieve restauratie om het in zijn oorspronkelijke staat te herstellen. Uitstekende investering als vakantiehuis voor privégebruik, maar ook voor toeristische verhuur. Ideale locatie om de schoonheid van de Itria-vallei te ontdekken, maar ook de prachtige stranden van de Adriatische en Ionische Zee zijn gemakkelijk te bereiken. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen. Deze prachtige woning is ideaal voor wie op zoek is naar een traditioneel Apulisch huis. 

€ 98.000

In dezelfde prijsklasse

100 m2 Ref. 6308

Appartement/In borgo
Menaggio - LAATST BESCHIKBAAR APPARTEMENT in het centrum van Menaggio! In een exclusief en gloednieuw wooncomplex met zwembad en solarium bieden we dit laatste ruime en modern appartement, gekenmerkt door grote ramen, lichte kamers en klaar om opgeleverd te worden.

Prijs op aanvraag
540 m2 2375 m2 Ref. 6278

Villa/Boerenhuis
Luxe villa met prive zwembad in Modica

€ 750.000