Pianello del Lario

Lago di Como

130 m2 850 m2 2 2 Ref. 6096 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op meer
  • Panoramisch uitzicht
  • 3 km van meer
  • 3 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: C

Op slechts 3 km van het meer, op een zonnige en panoramische locatie, presenteren we een charmante, onlangs gerenoveerde rustico. Dit pand, gebouwd met elegante natuur-stenen afwerking, is verdeeld over drie verdiepingen. De gezellige sfeer en het ontwerp van het huis, passen goed in de natuurlijke schoonheid van de omgeving. De rustico ligt in een rustige omgeving en biedt adembenemende uitzichten die de essentie van het buitenleven vastleggen. Bovendien heeft het pand een oprit en privéparkeergelegenheid, wat gemak en privacy garandeert.

Op de begane grond leidt een hal naar een overdekte veranda, gekenmerkt door grote ramen die natuurlijk licht binnenlaten, waardoor een lichte en luchtige omgeving ontstaat. De woonkamer is ruim en goed georganiseerd, perfect voor gezellige momenten, terwijl de keuken een veranda heeft die uitnodigt om buiten te eten, omringd door groen. Als je naar de eerste verdieping gaat, vind je een tweepersoonsslaapkamer met een betoverend uitzicht op het meer, met een eigen badkamer, waardoor je verzekerd bent van uitstekende privacy. Een ander detail zijn de zichtbare balken aan het plafond, verder  een tweepersoonsslaapkamer met een betoverend uitzicht op het meer, samen met een eigen comfortabele badkamer.

In het souterrain is functioneel en gezellig, met een tweede slaapkamer met directe toegang tot de tuin, ideaal voor wie wil genieten van rustige momenten in de buitenlucht. Deze verdieping heeft ook een extra badkamer en een handige opbergruimte, perfect voor het opbergen van spullen en uitrusting. Het verwarmingssysteem wordt aangedreven door een moderne warmtepomp, die zorgt voor optimaal comfort tijdens de koudere maanden en een hoge energie-efficiëntie garandeert.

Deze woning is een ideale optie voor wie op zoek is naar een toevluchtsoord om een ontspannende en natuurlijke vakantie te kunnen doorbrengen, ver weg van de dagelijkse drukte.

Mis deze kans niet, een plekje in Paradijs!

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago di Como)

155 m2 1500 m2 Ref. 6357

Villa/Boerenhuis
Comomeer. Vercana - In de gemeente Vercana, op slechts 1 km van het gezellige dorp Domaso met alle voorzieningen en het meer, ligt dit karakteristieke huis, met een ruime natuurlijke privétuin van 1500m2 en uitzicht op het meer. De zonnige noord-westoever van het Comomeer, is erg geliefd onder de sportieve vakantieganger. Het is de ideale omgeving voor watersporters, wandel-en fiets liefhebbers, en natuurlijk gastronomie en wijnliefhebbers.

€ 475.000
150 m2 Ref. 6333

Dorpshuis
Tremezzina - Op een van de meest gewilde locaties aan het Comomeer, bieden we een elegante kleine "villetta" met uitzicht, in een klein wooncomplex van slechts vier eenheden, elk met een eigen ingang en een eigen tuin. Het huis ligt in een rustige woonwijk met gunstige zonligging, op circa 1 km vanaf het dorp met alle voorzieningen, en het meer.  

€ 550.000

Hetzelfde type woning

330 m2 5000 m2 Ref. 6369

Villa/Boerenhuis
Casa Cruciani is een vrijstaande woning in landelijke omgeving in Loro Piceno (Macerata) met circa 5.000 m² grond. De woning is verdeeld over drie verdiepingen en beschikt over een woonruimte met keuken, woonkamer, drie slaapkamers, badkamer, balkons en airconditioning. Daarnaast zijn er een opslagruimte op de begane grond en een zolder. Onafhankelijke verwarming en open uitzicht over het landschap.

€ 150.000
300 m2 1000 m2 Ref. 6368

Villa/Boerenhuis Dorpshuis Restauratieproject
In Angera, op slechts een steenworp afstand van de oever van het meer en op een rustige en privélocatie, bieden wij een villa uit het begin van de 20e eeuw te koop aan, verdeeld over drie verdiepingen en met uitzicht op het Lago Maggiore. De woning geniet een bijzonder gunstige ligging: op slechts 100 meter van de oevers van het Lago Maggiore en gunstig gelegen ten opzichte van belangrijke voorzieningen, het historische centrum en verbindingen naar Milaan en de luchthaven Malpensa.

€ 420.000

In dezelfde prijsklasse

300 m2 1000 m2 Ref. 6368

Villa/Boerenhuis Dorpshuis Restauratieproject
In Angera, op slechts een steenworp afstand van de oever van het meer en op een rustige en privélocatie, bieden wij een villa uit het begin van de 20e eeuw te koop aan, verdeeld over drie verdiepingen en met uitzicht op het Lago Maggiore. De woning geniet een bijzonder gunstige ligging: op slechts 100 meter van de oevers van het Lago Maggiore en gunstig gelegen ten opzichte van belangrijke voorzieningen, het historische centrum en verbindingen naar Milaan en de luchthaven Malpensa.

€ 420.000
175 m2 3000 m2 Ref. 6367

Villa/Boerenhuis
Dit is niet het klassieke Piemontese boerderijtje dat je in de Langhe tegenkomt. Deze woning lijkt zo uit een sprookje te komen: een klein stenen huisje, met een bijna Bretonse charme, rustig gelegen in de heuvels van de Alta Langa, waar het licht speelt op de zichtbare muren en de stilte alleen wordt doorbroken door het ruisen van de wind in de weiden.

€ 470.000