Villa's met prachtig uitzicht op het Lago Maggiore
Op de heuvels van Stresa, op een unieke locatie, met een totaal uitzicht op het Lago Maggiore, staan 5 villa's die bijna voltooid zijn te koop.
De villa's bevinden zich in een vastgoedcomplex dat uit verschillende percelen bestaat. Het blok dat momenteel te koop is, bestaat uit vijf halfvrijstaande villa's, allemaal met kleine privétuinen en parkeerplaatsen.
Er zijn twee type woningen
Een 2 slaapkamer woning, als volgt is ingedeeld: entree, garderobe en badkamer, open ruimte met open keuken, overdekt terras met prachtig uitzicht op het meer, tuin en terras, interne trap naar de begane grond bestaande uit twee slaapkamers met toegang tot de veranda en gemeenschappelijke tuin, twee badkamers, kelder en stookruimte
Een 3 slaapkamer woning, als volgt ingedeeld: entree, garderobe en gasten badkamer, open ruimte met open keuken, overdekt terras met prachtig uitzicht op het meer, tuin en terras, interne trap naar de begane grond bestaande uit twee tweepersoonsslaapkamers, badkamer, een tweepersoonsslaapkamer met badkamer en garderobe, kelder en stookruimte
De villa's worden turn-key opgeleverd met hoogwaardige afwerkingen, mogelijkheid om extra specifieke afwerkingen te kiezen, aanleg voor een open haard. Voor elke unit een eigen parkeerplaats en de mogelijkheid om garages in het complex binnen het pand aan te kopen.
De 2 slaapkamer woning heeft een oppervlakte van 124 m2 woongedeelte, terras, balkon, kantine en een tuin van 16 m2 beginnende bij een prijs van € 500.000,-
De 3 slaapkamers woning heeft een oppervlakte van 126 m2 woongedeelte, terras, balkon, kantine en tuin van 45m2 beginnende bij een prijs vanaf €550.000
Geschatte oplevering van de woningen najaar 2024
Verkoop met BTW
Een prachtige woning boven een van de mooiste dorpen Stresa aan het Lago Maggiore , geschikt om permanent te bewonen of als fijn vakantie-huis voor eigen gebruik of voor de vakantieverhuur.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Tweekamerappartement te koop in Taino – Piazza Santo Stefano In het historische centrum van Taino, op een gunstige en aangename locatie op slechts een steenworp afstand van winkels, voorzieningen en het karakteristieke stadsplein, bieden wij een tweekamerappartement van 48 m² te koop aan op de tweede verdieping van een historisch pand. De centrale ligging garandeert het gemak van het dorpsleven, met een open uitzicht op het kerkje en de Rocca di Angera in de verte, in een rustige en goed onderhouden omgeving.
Appartement/In borgo
In het hart van Angera, op slechts 100 meter van het meer en de charmante boulevard, bieden wij een onlangs gerenoveerd driekamerappartement te koop aan, centraal gelegen en gunstig gelegen ten opzichte van alle belangrijke voorzieningen. De nabijheid van winkels, restaurants en belangrijke uitvalswegen maakt deze woning een ideale oplossing voor wie op zoek is naar een rustige maar gunstige locatie, op slechts een steenworp afstand van de oevers van het Lago Maggiore.
Villa/Boerenhuis
Op ongeveer 15 km van Acqui Terme, op een zeer panoramische en rustige locatie, midden in het groen, bieden wij dit mooie pand aan, bestaande uit een vrijstaand huis dat eind jaren '70 is gebouwd en in uitstekende staat verkeert, een bijgebouw en ongeveer 6.000 m² grond.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
In het centrum van het dorp Maranzana ligt dit prachtige landhuis, dat momenteel is verdeeld in 3 onafhankelijke woningen, maar gemakkelijk kan worden samengevoegd tot een elegante eengezinswoning.
Villa/Boerenhuis
De Toscaanse Droom! Vrijstaand en keurig gerestaureerd boerenhuis met 4 slaapkamers en schitterend uitzicht. 1 Ha grond
Villa/Boerenhuis
Midden tussen de wijngaarden ligt Casa Volta, een smaakvol gerestaureerde huis met 4 hectare grond te koop in Le Marche. Casa Ruth heeft heel veel charme, authentieke details en comfort. Met een schitterend panoramisch uitzicht. Gelijk bij binnenkomst wordt je verrast door de geweldige sfeer van het huis.