Camerino

Le Marche

147 m2 600 m2 3 2 Ref. 5961 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Dorpshuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 8 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Status: Beschikbaar

Casa nel Borgo is een charmant dorpshuis te koop in de buurt van Camerino in Le Marche. Een universiteitsstad beroemd om zijn culturele erfgoed. Het dorpshuis is liefdevol gerestaureerd door de eigenaren. Het huis heeft veel van zijn originele kenmerken behouden, zoals houten balken en stenen muren.

Het huis ligt in een schilderachtige borgo, maar biedt nog steeds een prachtig uitzicht op het omliggende landschap vanaf twee terrassen aan de achterkant van het huis. Daarnaast heeft het pand een eigen privétuin (600 m2) die zich ook aan de achterkant van het pand bevindt.

Het interieur van het huis beslaat ongeveer 147 m2 verdeeld over twee verdiepingen en is overal centraal verwarmd met gas. De begane grond beschikt over een royale keuken die leidt naar een terras met veranda, een kamer op de begane grond (die kan worden gebruikt als slaapkamer of woonkamer) en een badkamer. Er is een ruime cantina die toegankelijk is vanaf het terras op de begane grond.

De bovenverdieping herbergt een lichte en luchtige woonkamer, twee slaapkamers, een tweede badkamer en een klein balkon dat het pittoreske landschap omlijst. Ook is er op deze verdieping een handige kitchenette.

Het huis heeft een eigen parkeerplaats voor twee auto’s.

Camerino, maar ook het nabijgelegen Castelraimondo, zijn beide een cultureel knooppunt en liggen op slechts 15 minuten rijden van de accommodatie. Zowel de luchthavens van Ancona als Perugia liggen op een klein uurtje rijden.

Of het nu gaat om een ​​permanente woning of een vakantiebestemming, Casa nel Borgo biedt een unieke kans om de Italiaanse levensstijl te ervaren.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

300 m2 5234 m2 Ref. 6266

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis met zwembad, 7 slaap- en 4 badkamers, centraal gelegen op panoramische positie in het prachtige heuvellandschap van Le Marche

€ 595.000
520 m2 36000 m2 Ref. 6263

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Villa Quintessa – Authentieke natuurstenen villa met gastenverblijf, groot zwembad, weelderige tuin en agrarisch land te koop in Le Marche Op slechts enkele minuten lopen van het historische centrum van Sant’Angelo in Pontano, in de provincie Macerata, ligt deze schitterende eigendom: een klassieke natuurstenen villa met een apart gastenverblijf, prachtig aangelegde tuin met zwembad en ruim 3,6 hectare bijbehorend agrarisch land. Gelegen in een van de mooiste gebieden van Le Marche, tussen zee en bergen, biedt deze plek rust, privacy en een adembenemend uitzicht.

€ 1.680.000

Hetzelfde type woning

160 m2 300 m2 Ref. 6286

Appartement/In borgo Dorpshuis
Charmant huis op 150 meter van het strand in Alcamo

€ 198.000
113 m2 Ref. 6277

Appartement/In borgo Dorpshuis
Sfeervol huis in het hystorisch centrum van Modica

€ 95.000

In dezelfde prijsklasse

160 m2 300 m2 Ref. 6286

Appartement/In borgo Dorpshuis
Charmant huis op 150 meter van het strand in Alcamo

€ 198.000
61 m2 Ref. 6275

Appartement/In borgo
Mooi appartement in het centrum van Noto

€ 125.000