Fermignano

Le Marche

400 m2 50000 m2 7 7 Ref. 5873 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • B&B/Agriturismo
  • Panoramisch uitzicht
  • 30 km van zee
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Het Landgoed Le Garzaie is een agriturismo complex dat bestaat uit twee gebouwen. De gebouwen zijn volledig gerenoveerd met authentieke materialen zoals oude bakstenen, terracotta tegels en houten balken. Deze prachtig afgewerkte accommodatie wordt omgeven door bergen, bossen en heuvels. Dankzij de afrit Calmazzo van de SS 73, die op een paar honderd meter afstand ligt, is het gemakkelijk bereikbaar en goed verbonden met bijvoorbeeld Urbino, een renaissancestad die op de werelderfgoedlijst van UNESCO staat, de grotten van Frasassi in Genga, het Rossini theater in Pesaro (Pesaro is bovendien uitgeroepen tot culturele hoofdstad Italië van 2024) en de truffelhoofdstad van Italië, Acqualagna. Bovendien heeft het exclusieve toegang tot een klein zandstrand aan de rivier met kristalhelder stromend water met watervallen voor een natuurlijke hydromassage ondergedompeld in de ongerepte natuur van het Furlo-reservaat.

Een prachtig smeedijzeren hek en een statige oprijlaan geven toegang tot het landgoed. 

Op de begane grond van het hoofdgebouw bevindt zich het restaurant bestaande uit drie grote aan elkaar verbonden eetruimten, keuken, bijkeuken en toiletten; op de eerste verdieping bevinden zich 4 comfortabele gastenkamers met elk een eigen badkamer en een gezamenlijke recreatieruimte. In het bijgebouw vinden we nog 3 kamers met eigen badkamer, totaal capaciteit activiteit: 25 personen. Het onroerend goed, dat zeer geschikt is voor de viering van speciale gelegenheden, zoals bruiloften en verjaardagen, omvat ongeveer 5 hectare land, deels boomgaard, er zijn momenteel extra hectaren verhuurd voor landbouwdoeleinden.

Deze tenuta is zeer centraal gelegen in een prachtig, door veel toeristen/dagjesmensen bezocht natuurgebied. 

Alle voorzieningen zijn aangesloten - Afstand tot aan dichtsbijzijnde voorzieningen in Calmazzo: 6 minuten en Fossombrone: 10 minuten. Afstand Adriatische kust (Fano): 30 minuten - Afstand dichtsbijzijne internationale luchthaven Falconara, Ancona: 50 minuten.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

210 m2 3500 m2 Ref. 6217

Villa/Boerenhuis
Boerenhuis van natuursteen op prachtige, centrale locatie, bestaand uit 2 onafhankelijke wooneenheden, direct te bewonen.

€ 495.000
430 m2 3000 m2 Ref. 6192

Villa/Boerenhuis
Prachtig landhuis met zwembad op panoramische positie.

€ 1.150.000

Hetzelfde type woning

500 m2 150 m2 Ref. 6214

Villa/Boerenhuis Dorpshuis B&B/Agriturismo
Cocquio Trevisago, in het dorpsdeel Caldana, bieden wij deze in de jaren 90 gerenoveerde dorpswoning aan. Het pand bestaat uit drie woonlagen met op de eerste en tweede verdieping de hoofdwoning en op de begane grond bevinden zich nog twee volledig onafhankelijke appartementen, die momenteel worden gebruikt als bed & breakfasts.

€ 430.000
350 m2 15000 m2 Ref. 6173

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Mis deze unieke kans niet om deze prachtige 18e-eeuwse masseria met trulli en een adembenemend uitzicht op het oude witte stadje Ceglie Messapica te kopen. Dit charmante stadje ligt op ongeveer 2 kilometer afstand, terwijl de prachtige stranden van de Adriatische Zee op ongeveer 25 kilometer afstand liggen. De masseria is ideaal om om te toveren in een prachtig, typisch Apulische toeristische accommodatie.

€ 530.000

In dezelfde prijsklasse

133 m2 2514 m2 Ref. 6224

Villa/Boerenhuis
Schitterende villa met gerenoveerde trullo, van alle gemakken voorzien, en zwembad op het platteland in Francavilla Fontana. Dit is een onmisbare kans voor wie in een omgeving met veel privacy wil wonen, midden in de natuur, zonder de nabijheid van de stadsvoorzieningen op te geven. Neem nu contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te organiseren!

€ 824.000
120 m2 10000 m2 Ref. 6218

Villa/Boerenhuis
Prachtige trullo, geheel gerenoveerd en van alle gemakken voorzien, in één van de meest populaire gebieden van Puglia: Ostuni, de beroemde Witte Stad en op slechts 20 minuten rijden van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. De trullo heeft drie slaapkamers en twee badkamers. Het pand beschikt ook over een zwembad, waar u op warme dagen kunt afkoelen. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te maken, kunt u gerust contact met ons opnemen. 

€ 830.000