Dolceacqua

Liguria

• Verkocht
78 m2 1000 m2 2 1 Ref. 3977 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • 9 km van zee
  • Tuin
  • CV
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

In Dolceacqua is deze moderne cottage te koop van 78 m² omgeven door eeuwenoude olijfgaarden en op slechts 10 minuten rijden van het middeleeuwse centrum. De cottage is gelegen op een rustige locatie met zeer veel privacy.

Vanaf de ruime terrassen rondom het huis kunt u genieten van een prachtig uitzicht over de vallei en op heldere dagen tot aan de zee. Het huis werd in 2010 voltooid en biedt modern comfort.

De benedenverdieping is een open ruimte welke aan de ene kant wordt ingenomen door een goed uitgeruste keuken en eetkamer en de andere kant bestaat uit de loungeruimte / woonkamer. De openslaande deuren komen uit op het omliggende terras.

Een trap leidt vanuit de woonkamer naar het slaapgedeelte met twee slaapkamers en een prachtige badkamer.

De tuin bestaat uit 1000 m² olijfgaard. De cottage is voorzien van centrale verwarming, dubbele beglazing houten ramen.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

58 m2 Ref. 6065

Appartement/In borgo
Er is keuze uit een- en tweekamerappartementen en vrijstaande huizen, prijzen variërend van €300.000 tot €450.000. Alle woningen worden gebouwd met een zeer hoog afwerkingsniveau, diverse designelementen en energielabel A+. De natuurstenen gebouwen worden prachtig geïntegreerd in de groene omgeving. Faciliteiten zoals een spa met Finse sauna whirlpool en Turks stoombad, zwembad, loungeterras en zonneterras maken deel uit van dit kleinschalige luxe appartementencomplex.

€ 484.600
48 m2 Ref. 6064

Appartement/In borgo
Twee-,drie en vierkamerappartementen in een 19e eeuws bakstenen gebouw (een voormalige steenfabriek) dat momenteel wordt herontwikkeld tot luxe appartementencomplex aan de rand van een dorpje ligt op slechts 5 minuten van Alassio een van de meest gerenommeerde Italiaanse badplaatsen. De nog beschikbare appartementen variërend van 48 tot 88 m2 liggen in de prijsrange van € 200.000,- tot € 300.000,-. Plattegronden van de diverse types kunt u bij ons opvragen.

€ 200.000

Hetzelfde type woning

90 m2 1800 m2 Ref. 6148

Villa/Boerenhuis
San Bernardino Verbano, gelegen op een paar minuten rijden van het centrum van Verbania, in een rustige, zonnige omgeving met uitzicht op het meer, bieden wij deze prachtige vrijstaande villa aan, gebouwd in zichtbare stenen, met een prachtige privétuin en zwembad. De woning verkeert in uitstekende staat van onderhoud, ideaal voor degenen die van rust houden maar tegelijkertijd niet geïsoleerd willen wonen.

€ 460.000
950 m2 100000 m2 Ref. 6147

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Te koop: een masseria uit de jaren ‘40 in Ginosa, bestaande uit verschillende appartementen met badkamer en keuken. De boerderij is omgebouwd tot een Bed & Breakfast en een wijnmakerij en ligt op een perceel van ongeveer 10 hectare, bebouwd met wijngaarden, olijfgaarden en een prachtige citrusboomgaard. De aandacht voor detail bij de restauratie, de nabijheid van één van de mooiste zeeën van Italië en de geur van oranjebloesem op warme zomeravonden maken dit pand fascinerend. Wij bieden dit pand aan voor diegenen die willen investeren in het prachtige Puglia en hun dromen willen verwezenlijken. Voor meer informatie en het maken van een bezichtigingsafspraak kunt u gerust contact met ons opnemen. 

€ 1.500.000

In dezelfde prijsklasse

83 m2 440 m2 Ref. 6144

Villa/Boerenhuis
Trarego Viggiona op de heuvel boven Cannero Riviera aan de westkant van het Lago Maggiore, bieden wij deze vrijstaande woning met uitzicht op het meer aan. De woning bevindt zich in een residentie met meerdere vrijstaande woningen, midden in de rust en de natuur en is omgeven door een prachtige vlakke tuin, ideaal voor momenten van ontspanning of om buiten te eten.

€ 280.000
87 m2 Ref. 6142

Appartement/In borgo
Lago d'Orta - Miasino: twee slaapkamer appartement met uitzicht over het meer. Op een droomlocatie, met een spectaculair uitzicht op het schiereiland Orta San Giulio en het eiland San Giulio, bieden wij dit twee slaapkamer appartement te koop aan. Deze woning gelegen in een kleine residentie met zwembad is ideaal voor degenen die op zoek zijn naar een vakantiehuis aan het Ortameer of een woonoplossing in alle rust.

€ 280.000