Siracusa

Sicilia

159 m2 480 m2 2 2 Ref. 5957 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 7 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Airco
  • Garage: ja
  • Status: Beschikbaar

In Syracusa, bieden we een mooie geschakelde villa te koop aan, in uitstekende staat en zo goed als nieuw.

De villa bevindt zich in een besloten en geheel omheind wooncomplex, met een grote entree en de aanwezigheid van brede interne wegen en parkeerplaatsen voor auto's.
Door de ligging van de residentie, afgeschermd van de drukte van de stad, kun je optimaal genieten van de rust en stilte, terwijl je je toch in een gebied bevindt dat niet geïsoleerd is en bewoond wordt door veel mensen.
Het huis, gebouwd op een exclusief perceel van ongeveer 290 vierkante meter, is verdeeld over twee niveaus voor een totale overdekte oppervlakte van 210 vierkante meter tussen begane grond, eerste verdieping, garage en veranda's. Alle buitenruimtes zijn ontworpen met het oog op de veiligheid.
De veranda, tegenover de ingang van de villa, is uitgerust met anti-vista schuifgordijnen die gemakkelijk kunnen worden uitgerold en weer opgerold indien nodig dankzij automatische bediening, waardoor de hele verandaruimte in alle seizoenen kan worden benut in het teken van integratie en continuïteit met de architectuur en het landschap.
De begane grond; een grote entree/woonkamer, hal, keuken/woonkamer met uitzicht aan de ene kant een ontspannende veranda afgesloten met een glazen deur waarin een kleine spa met bubbelbad is gecreëerd en aan de andere kant een panoramische tuin waar een pergola met tafel en stoelen is geplaatst. Op de begane grond bevinden zich ook een badkamer, garage, technische/wasruimte en trappenhuis.
Een elegante trap met houten panelen leidt naar de eerste verdieping, die bestaat uit een hal, een ouderslaapkamer met inloopkast en en-suite badkamer met douche, een tweede slaapkamer, badkamer met bad en klein terras.
De villa verkeert in uitstekende staat van onderhoud, is afgewerkt met extra gekapitaliseerde materialen en voorzien van moderne planten , de aluminium kozijnen zijn allemaal voorzien van dubbel glas met horren en luiken, de kamers zijn allemaal voorzien van airconditioning, de verwarming wordt verzorgd door radiatoren die worden gevoed door een condensatieketel op methaangas, de villa is ook uitgerust met een antidiefstalsysteem, een waterontharder en een intercom.
De villa heeft een omheining van droge stenen , een voetgangersingang en een oprit met elektrische opening.De tuin, gekleurd door planten en bloemen, is aangenaam om in te leven, de bloemperken van stenen creëren contrasten van vormen en kleuren en een harmonieuze en ontspannen omgeving.
De villa wordt bediend door het gemeentelijke aquaduct en is aangesloten op zowel de elektriciteit als de openbare riolering.
De strategische ligging maakt het gemakkelijk en snel om met de auto interessante toeristische en culturele bestemmingen in het zuidoosten van Sicilië te bereiken. Siracusa ligt op ongeveer 5 km afstand, Noto op 35 km.
De dichtstbijzijnde luchthaven is Catania, op slechts 50 minuten rijden.
Het huis is perfect als hoofdverblijf en als vakantiewoning.
Het is ook interessant als investering gezien de immer belangrijke vastgoedwaarden die dit gebied handhaaft, met de mogelijkheid om het op te nemen in het internationale circuit van vakantiehuizen, het te verhuren tijdens perioden van niet-gebruik en zo extra inkomsten te verkrijgen.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Sicilia)

120 m2 Ref. 6090

Appartement/In borgo
Prachtige grote flat in Syracuse

€ 78.000
110 m2 Ref. 6089

Appartement/In borgo
Grote flat in Syracuse

€ 83.000

Hetzelfde type woning

200 m2 2500 m2 Ref. 6164

Villa/Boerenhuis
Villa in ruwbouw met schitterend zeezicht en op loopafstand van de stranden en het fietspad van Imperia naar Sanremo en Ospedaletti. Op een rustige landelijke omgeving die transformeert in een villawijk met ruime percelen

€ 430.000
126 m2 30000 m2 Ref. 6163

Villa/Boerenhuis
Sogno Sperduto: lichte lodge en land dichtbij artistiek authentiek dorpje San Pantaleo, (lucht)haven Olbia en beroemdste stranden

€ 595.000

In dezelfde prijsklasse

175 m2 2700 m2 Ref. 6161

Villa/Boerenhuis
Deze prachtig gelegen voormalige boerderij, volledig gerenoveerd in 2024-2025, combineert modern wooncomfort met de betoverende charme van het glooiende landschap van Le Marche. Dankzij de recente renovatie is Villa Ete direct bewoonbaar en voldoet het aan de nieuwste antiseismische bouwvoorschriften. Villa Ete heeft een open en lichte indeling, met traditionele “cotto” vloeren en klassieke balkenplafonds.

€ 369.000
126 m2 800 m2 Ref. 6158

Villa/Boerenhuis
Landhuis met zeezicht en grote tuin. Dit charmante landhuis in Paravenna biedt alles wat je maar kunt wensen voor een leven midden in de natuur.

€ 335.000